Binance, Son IEO’sunun Kura İşlemlerini Tamamladı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Launchpad platformunda yapacağı son token satışı olan Harmony ile ilgili olarak yaptığı kura çekim işlemlerinin durdurulduğunu açıkladı.

Binance tarafından yapılan resmi açıklamada 16,666 adet biletin projeye yatırım yapma hakkı kazandığını açıklandı ve şu ifadeler ile açıklalarına devam ettiler:

“Binance Launchpad platformunda gerçekleşecek olan Harmony projesi token satışı için 16,666 adet bilet 12977 farklı kullanıcı tarafından alındı. Bu da, toplamda 54076 adet bilet olduğunu hesaba katarsak, yaklaşık yüzde 30,82’lik bir yatırım yapma hakkı kazanma oranına denk gelmektedir. Kurayı kazanan kişiler, bilet başına 94 bin 503 adet ONE tokeni alacaklar ve bunlar, kişilerin bakiyelerine aktarılacaktır.”

Binance, kura çekiminin tamamlanmasının ardından projenin tokeni olan ONE’i, 1 Haziranda kendi borsalarında Bitcoin, Binance Coin, USDT, TUSD, PAX ve USDC ile kullanıcılarının alım satım yapmalarına olanak sağlayacak.

Binance, daha önce Launchpad platformunda gerçekleştirdiği token satışlarına Çin’i dahil etmiyor. Harmony token satışında platform Çinlilere de açıldı ve bunun sonucu olarak talep büyümesi yaşandı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.