Binance Meme Coin İle Ortaklığını Açıkladı: Fiyat Fırlayacak Mı?

Shiba Inu’nun etkisi her geçen gün artıyor. Binance.US, yerel kripto varlığı SHIB için tam destek başlatmaya karar verdi. ABD merkezli kripto borsası şimdi resmi olarak SHIB/USD desteğini başlattı. Dahası 1.000 Shiba Inu (SHIB) tokenine eşdeğer olan Kilo Shiba Inu (KSHIB) desteğini sonlandırdı.

Rehber İçeriği

Shiba Inu (SHIB) Ortaklığı Tamamlıyor

Meme coin Shibarium adı verilen Ethereum ağında katman-2 blok zincirinin yakında piyasaya sürülmesiyle 2023’e yükseliş ile başladı.

Binance.US, ortaklığı ilk olarak Twitter hesabından duyurdu ve “SHIB/USD için Binance.US’de alım satım artık mevcut. Shiba Inu’lar, likidite havuzları, token takasları, NFT’ler, DAO içinde oy hakları ve daha fazlasını içeren bir DeFi platformu olan ShibaSwap’i içeren ekosistemdeki değişim aracıdır.”

Dikkat Çeken Balina İlgisi: Bu Meme Coin İlk 10’a Girdi!

Balinalar SHIB’i Tutuyor

Shiba Inu’nun, katman-2 lansmanı merakla bekleniyor. Öncesinde en iyi Ethereum balinaları tarafından en çok tutulan kriptolar arasına geri döndü. Whalestats’a göre SHIB, en büyük 100 ETH balinasının elinde bulunan diğer varlıklar arasında ilk sırada yer alıyor. Elde tutulan ortalama SHIB miktarı, bu haber yazıldığı sırada 645.304.846 dolardır. Sıralamaya göre, meme coin, ilk 100 ETH balinası arasında dolar değerine göre dördüncü en büyük kripto para birimi olarak yer alıyor.

Büyük Fiyat Düşüşü

SHIB yıla 0,00000814 dolardan başladı ve haber yazıldığı sırada 0,00001262 dolara yükseldi. Bu da %50’den fazla bir artışı temsil ediyor. ABD TÜFE verilerinin açıklanmasının ardından Shiba Inu’nun fiyatı yaklaşık %4 düştü. 24 saatlik işlem hacmi 264.729.376 dolar oldu.

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.