Şubat 25, 2023

Dikkat Çeken Balina İlgisi: Bu Meme Coin İlk 10’a Girdi!

Popüler meme coin Shiba Inu, Ethereum ağındaki en büyük 100 balina arasında en çok işlem gören ilk 10 token listesine girmeyi başardı.

Blockchain tabanlı bir balina izleme platformu olan WhaleStats, Twitter üzerinden bu başarıya dikkat çekti. Bu verilere göre SHIB en çok satın alınan ve en aktif olarak satılan kripto para birimleri arasında ilk 10’da yer almaktadır.

https://twitter.com/WhaleStats/status/1629126664197386243

Bunların yanında verilere göre, bu dev adresler şu anda yaklaşık 645 milyon dolar değerinde SHIB’ye sahip, bu da 51 trilyon Shiba Inu’ya denk geliyor. Meme coin, hali hazırda bu yatırımcıların kümülatif bakiyelerinin %12.82’sini oluşturuyor. SHIB söz konusu 100 ETH balinasının yatırımları arasında en büyük üçüncü varlık. Listede SHIB’in önünde USDT ve USDC yer alıyor.

Bu veriler, çok sayıda balina adresi bir sonraki boğa koşusu beklentisiyle varlığı aktif olarak biriktirdiğinden, ilgide bir artış olduğunu gösteriyor. Geçtiğimiz Aralık ayında yeni bir adres tarafından 1.92 trilyona kadar meme coin alımı yapıldı ve bu da söz konusu ilginin göstergesi olarak değerlendirilebilir. Özellikle, başka bir balina bu ay 117 milyar SHIB satın aldı.

Bu dikkate değer başarıların yanı sıra, SHIB’in akıllı sözleşmesi, Ethereum’daki ilk 5.000 balina tarafından en çok kullanılanlar arasında yer alıyor ve bu, pazardaki yaygın benimsenmesinin ve popülaritesinin bir kanıtı. Whale States’e göre SHIB’in akıllı sözleşmesi bu balinalar arasında en çok kullanılan yedinci sözleşme.

Son olarak varlık fiyat açısından Shibarium’da önemli güncellemeler olmaksızın, piyasa genelindeki daha geniş dalgalanmaların insafına kalıyor. Meme coin şu anda son 24 saatte %4.30 düşüşle, 0.00001258 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?