Şubat 17, 2022

Binance Coin (BNB) Fiyatı Bu Gelişme Sonrası Değer Kaybetti!

İsrail Sermaye Piyasası Kurumu, Binance’in lisanslarını gözden geçirme sürecini sürdürmeye devam ediyor. Otorite incelemelerine devam ederken Binance, İsrail’deki faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı.

Analistler, Binance Coin’in Düşüş Trendinin Devam Etmesini Bekliyor

İsrail’deki Sermaye Piyasası Kurumu, ülkede borsa lisanslamadan sorumlu düzenleyici otorite olarak görev yapıyor. Düzenleyici, Binance‘den faaliyetlerinin doğasını netleştirmesini istedi ve dünyanın en büyük borsa lisanslarını gözden geçirme sürecinin devam ettiğini belirtti.

Düzenleyicinin incelemelerine yanıt vermekte geç kalmayan Binance, tüm ticaret faaliyetlerini durdurduğu açıkladı. Binance, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) soruşturması gibi daha yüksek düzenleyici incelemelerle de karşı karşıya kalmıştı.

Borsa, 2021’de ABD ve Birleşik Krallık’taki düzenleyicilerle zorlu bir mücadeleyle karşı karşıya kaldı. Borsa, düzenlemelere uymak için İbranice (yerel dil) ve para birimi şekel desteğini kaldırdı.

Binance, önceki örneklere benzer şekilde geçmişte düzenleyici endişelere proaktif olarak yanıt verdi.

Analistler, Binance Coin fiyat trendini değerlendirdi ve 430-440 dolar bölgesinden çıkılması halinde tokenın yükseliş trendine devam etmesinin muhtemel olduğu görüşünü belirttiler.

Ancak borsanın yerel tokenı bölgeden çıkamadı ve düşüş trendi başlattı. Bir analist ve tüccar olan @WalterCripto, Binance Coin’in düşüş trendinin tokenin fiyat trendi analizine bağlı olarak uzayabileceğini düşünüyor.

FXStreet analistleri ise bu konuda karşıt bir görüşe sahip, Binance fiyatı önemli bir seviye atladıkça 555 dolara kırılabilir düşüncesi analistler arasında daha güçlü bir şekilde yer alıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.