Mart 15, 2024

Analiste Göre Bu Altcoin Yeni Zirvelere İlerliyor: Önü Açık!

Son zamanlarda kripto para piyasasında gözlemlenen hareketlilik, analistlerin ve yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Özellikle DeFi tokenlarına olan ilgi ve bu tokenların potansiyel değer artışları üzerine yapılan analizler, piyasadaki dinamiklerin anlaşılmasına yardımcı oluyor. Bu bağlamda, popüler analist Altcoin Sherpa, özellikle Binance Coin (BNB) üzerine yaptığı değerlendirmelerle dikkat çekti.

Altcoin Sherpa’nın özellikle vurguladığı nokta, Binance Coin’in (BNB) geleceğine yönelik olumlu görüşleri. Analiste göre, BNB’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru hızla ilerlediği açık bir şekilde gözlemleniyor. BNB’nin, son dönemdeki yükseliş trendini değerlendiren Altcoin Sherpa, bu trendin devam edeceğine inanıyor. Analist, özellikle haftalık grafiğe odaklanarak, BNB’nin 2024 başlarında başlayan boğa koşusunu sürdürerek 661,70 dolar civarındaki önemli direnç seviyelerini kırabileceğini öne sürüyor.

“BNB: Bu kolayca tüm zamanların en yüksek seviyesine ilerliyor ve bence bu çok açık. Tüm zamanların en yüksek seviyelerinden önce küçük bir geri çekilme bekliyorum ancak bunun önümüzdeki birkaç ay içinde güçlü bir şekilde kırılacağını düşünüyorum.”

Kripto para analisti Altcoin Sherpa'dan BNB analizi

Analistin radarındaki bir diğer altcoin Aave (AAVE). Analist AAVE’nin 45,60 dolar ile 112,40 dolar arasındaki uzun işlem aralığını aşmış gibi görünmesi nedeniyle daha fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olabileceğini söylüyor.

Son olarak analist, merkezi olmayan borsa (DEX) platformu Injective’in (INJ) yerel tokenının işlem aralığının dışına çıkmasının ardından yükselişini sürdürdüğünü söyledi. Ancak INJ’nin önce düşebileceği veya yana doğru hareket edebileceği konusunda uyardı.

“INJ, şu an biraz dipten/konsolidasyondan almayı düşünüyorum. Daha fazla ralli bekliyorum ve bunun sadece bir sapma olmadığını umuyoruz.”

Altcoin Sherpa'dan INJ analizi

Bunların sonucunda, Altcoin Sherpa’nın altcoin’ler için pozitif bir görüş bildirdiği açıkça görülüyor. Ancak yatırımcıların her zaman dikkatli olması ve kendi araştırmalarını yaparak karar vermeleri önem taşıyor. Piyasadaki volatilite ve belirsizlikler göz önünde bulundurulmalı ve yatırım kararları dikkatlice alınmalıdır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?