Binance Charity Dezavantajlı Malta Gençleri İçin Fon Oluşturdu

Kripto para borsası Binance, yardım kolu Binance Charity Vakfı ile Malta’da ki dezavantajlı çocuklar ve ölümcül hastalığa yaklanan hastaları desteklemek amacıyla yeni fon oluşturuyor.

Bu fonların geliri, Avrupa Topluluğunun Ulusal Hayır Kurumu olan Malta Toplum Göğüs Fonu Vakfına gidecek. Malta Toplum Göğüs Fonu Vakfı, ülkede 15,000 kişiye ve ailelere yardım etmek amacıyla profesyonel, maddi ve mali destek verecektir.

L-Istrina Kampanyası, Binance Charity’den yapılan bağışların gideceği bağış toplama kanalıdır.

Binance Charity şeffaf bir hayır kurumu olmak üzere platforma yapılan tüm bağışlar blok zinciri içinde izlenir.

Yapılan bağışın toplamı, 12 saat için oluşturulan, uluslararası yayınlanacak telethon, L-Istrina‘da açıklanacak.

Dev kripto para projesi Tron, kampanyaya 100.000 dolarlık bağış yaptı. Binance da aynı şekilde fona 100.000 dolar bağışladı.

Maltanın Cumhurbaşkanı Marie-Loise Colerio Preca, Binance charity bağışlarının blok zinciri ve kripto borsasındaki şirketlerin sosyal sorumluluk değerleri ile çalışmaları için çok büyük bir fırsat sağlayacağını belirtti.

Binance Ceo’su Changpeng Zhao, platformun yaptığı girişim hakkında şunları söyledi:

“Binance olarak, ihtiyaç sahibi insanlara yardımda bulunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Hayırseverlik, imkanı olan herkesin yapması gereken alanlardan biridir. Blockchain teknolojisi ile birlikte, şeffaflık sorununu hayır kurumları ile çözebiliriz. “

Tron’un kurucusu ve Ceo’su olan Justin Sun, Tron’un toplumsal olarak fayda sağlamak için blockchain‘in büyük potansiyeli olduğuna inanıyor.

Malta ve Binance charity ile yaptıkları ortaklığın değişimin gerçekleşmesinin birçok yolundan biri olduğunu belirtti.

Kaynak:blokt

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.