Binance Charity Dezavantajlı Malta Gençleri İçin Fon Oluşturdu

0

Kripto para borsası Binance, yardım kolu Binance Charity Vakfı ile Malta’da ki dezavantajlı çocuklar ve ölümcül hastalığa yaklanan hastaları desteklemek amacıyla yeni fon oluşturuyor.

Bu fonların geliri, Avrupa Topluluğunun Ulusal Hayır Kurumu olan Malta Toplum Göğüs Fonu Vakfına gidecek. Malta Toplum Göğüs Fonu Vakfı, ülkede 15,000 kişiye ve ailelere yardım etmek amacıyla profesyonel, maddi ve mali destek verecektir.

L-Istrina Kampanyası, Binance Charity’den yapılan bağışların gideceği bağış toplama kanalıdır.

Binance Charity şeffaf bir hayır kurumu olmak üzere platforma yapılan tüm bağışlar blok zinciri içinde izlenir.

Yapılan bağışın toplamı, 12 saat için oluşturulan, uluslararası yayınlanacak telethon, L-Istrina‘da açıklanacak.

Dev kripto para projesi Tron, kampanyaya 100.000 dolarlık bağış yaptı. Binance da aynı şekilde fona 100.000 dolar bağışladı.

Maltanın Cumhurbaşkanı Marie-Loise Colerio Preca, Binance charity bağışlarının blok zinciri ve kripto borsasındaki şirketlerin sosyal sorumluluk değerleri ile çalışmaları için çok büyük bir fırsat sağlayacağını belirtti.

Binance Ceo’su Changpeng Zhao, platformun yaptığı girişim hakkında şunları söyledi:

“Binance olarak, ihtiyaç sahibi insanlara yardımda bulunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Hayırseverlik, imkanı olan herkesin yapması gereken alanlardan biridir. Blockchain teknolojisi ile birlikte, şeffaflık sorununu hayır kurumları ile çözebiliriz. “

Tron’un kurucusu ve Ceo’su olan Justin Sun, Tron’un toplumsal olarak fayda sağlamak için blockchain‘in büyük potansiyeli olduğuna inanıyor.

Malta ve Binance charity ile yaptıkları ortaklığın değişimin gerçekleşmesinin birçok yolundan biri olduğunu belirtti.

Kaynak:blokt

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın