Binance Bu Meme Coin’i Mi Listeleyecek?

0
Binance Bu Meme Coin'i Mi Listeleyecek?
  • Binance’ın Shiba Inu ekosisteminin yönetim token’ı ile ilgi yaptığı son hamle, bu meme coin’i bir Binance listelemesinin beklediği söylentilerini ateşledi.

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto para birimi borsası olan Binance, yakın zamanda Shiba Inu ekosisteminin yönetim token’ı Bone ShibaSwap (BONE) için fiyat takibini etkinleştirdi.

Shiba Inu (SHIB) topluluğunun artık SHIB’in yönetim tokeni BONE’un fiyat hareketlerini takip edebiliyor olması, borsanın sonunda token’ı ticaret amacıyla platformunda listeleyip listeleyeceği konusunda spekülasyonlara yol açtı.

BONE token

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz üzere, Shiba Inu’nun BONE token‘ı, SHIB’nin yaklaşmakta olan katman-2 protokolü Shibarium’un gas token’ı olması ve platformun potansiyel lansmanı hakkındaki haberler tüm sosyal medya platformlarında tartışıldığı için dolayı topluluktan çok fazla ilgi gördü.

Haziran ayının başında Seyşeller merkezli BTCEX Borsası, Bone ShibaSwap’ın (BONE) listelemesini resmi olarak duyurdu.

Bunu takiben, Shiba Inu destekçileri, ticaret hacmi açısından dünyanın önde gelen kripto borsasında da Bone ShibaSwap’ın potansiyel listelemesini beklemeye başladılar.

Shiba Inu ekibi daha önce dolaşımda sadece 250 milyon BONE token’ının olacağını açıklamıştı. Ancak, yaklaşan Shibarium lansmanı ile Shibarium ve doğrulayıcı rolleri için 20 milyon BONE token gerekiyor. Doggy DAO, ekibin BONE üretimini 230 milyonda durdurması ve geri kalanı Shibarium’da tutması veya arzı 270 milyona yükseltmesi konusunda oylama gerçekleştiriyor Şu anda, seçmenlerin çoğu (%98) ilk seçeneğe, yani BONE token arzını 230 milyonda durdurmaya meyilli. Oylama 26 Haziran’da sona erecek.

BONE’un Shibarium’da önemli bir rol oynaması bekleniyor. Kripto para biriminin, akıllı sözleşmeleri ve işlemleri işlemek/yürütmek için gerekli işlevselliği sağlayacak SHIB Katman-2 çözümünde yerel “Gas Token” olarak kullanılacağı bildiriliyor. BONE şu anda ShibaSwap’ın yönetim simgesi olarak hareket ediyor ve SHIB Ordusunun yaklaşmakta olan teklifler üzerinde oy kullanmasına olanak tanıyor. Yatırımcılar ne kadar çok BONE’a sahip olurlarsa, bu olası kararlar üzerinde o kadar fazla güce sahip oluyorlar.

Shiba Inu’yu parlak günler mi bekliyor?

SHIB, Ethereum balinaları arasında hala bir favori gibi görünüyor. Whalestats’ta bulunan verilere göre, ilk 100 ETH balinası arasında tutulan en yüksek token olarak SHIB hala yerini koruyor. Balinalar büyük olasılıkla Shibarium’un piyasaya sürülmesi beklentisi nedeniyle bir pump bekliyorlar.

altcoin verileri

Binance de daha önce birçok kez en popüler köpek temalı token’a olan sevgisini göstermişti. KoinFinans tarafından da bildirildiği üzere; bu ay Binance Learn and Earn, yeni kullanıcıları %100 APY ile 45 bin SHIB token’ıyla ödüllendirmek için mega bir promosyon başlattı.

Shiba Inu, son yedi güne göre yüzde 16 ve bir önceki yıla göre ise yüzde 62’lik bir artışla yazım sırasında 0.00001012 dolardan işlem görüyor. Ancak proje, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000008616 doların hala yüzde 88,1 altında işlem görüyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın