Binance’dan SHIB Açıklaması Geldi: Ödüller Dağıtılacak!

0
Binance'dan SHIB Açıklaması Geldi: Ödüller Dağıtılacak!
  • Dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance’ın Twitter’dan yaptığı bir açıklamaya göre, borsa, platformun yeni kullanıcılarına ücretsiz Shiba Inu (SHIB) dağıtacak.

Binance borsası, bugün yaptığı açıklamada, yeni kullanıcıların ücretsiz Shiba Inu (SHIB) token’larını kazanmalarını sağlayan “Binance öğren ve kazan” promosyon teklifini duyurdu. Blog gönderisine göre yeni kullanıcılar çevrim içi bir kursu ve sınavı tamamladıktan sonra 45.000 SHIB almaya hak kazanacaklar. Bu SHIB ödülleri 150 gün boyunca otomatik olarak stake edilecek ve bu süre zarfında müşteriler yüzde 100 APY kazanacak.

Resmi bir blog gönderisinde de belirtildiği gibi, 9 Haziran saat 10:00’a kada bir Binance hesabı açan ve KYC’yi tamamlayan tüm yeni kullanıcılar token kaynakları tükenene kadar çekilişe hak kazanacak.

Binance, Mart ayında da Shiba Inu’nun yeni kullanıcıları için 100.000 dolarlık bir hediye verdiğini duyurmuştu. Borsa ilk olarak Mayıs 2021’de Shiba Inu’yu listelemiş ve meme kripto para birimini benimseyen ilk büyük ticaret platformlarından biri olmuştu. Shiba Inu daha sonra aynı yılın Eylül ayında şirketin ABD merkezli yan kuruluşu Binance.US’ta da kullanıma hazır hale geldi.

Kripto borsasının custodial kolu olan Binance Custody de Shiba Inu’ya destek ekleyerek şaka kripto para birimi için desteğini daha da genişletti. Binance, Mayıs başında da yeni bir SHIB ticaret çifti olan SHIB/GBP’yi platformuna eklemişti.

Balinalar SHIB’e saldırmaya devam ediyor

WhaleStats kripto izleme hizmeti, yakın zamanda gerçekleştirilen büyük bir Shiba Inu satın alma işlemini daha duyurdu. Popüler bir Ethereum balinası 187 milyar meme parası satın alırken, SHIB fiyatı ise sayısız benimsenme vakasına rağmen düşmeye devam etti.

Balina fiyat düşüşü sırasında 187 milyar SHIB satın alındı

Popüler kripto balinası “BlueWhale0159” 187.000.000.000 Shiba Inu token’ı satın aldı ve bu alım için toplam 1.985.940 dolar ödedi.

Bu yatırımcının cüzdanına göre, balina hesabı aldığı bu büyük miktardaki meme kripto para birimini halihazırda sattı. Buna rağmen WhaleStats, Shiba Inu’nun şu anda hem en çok satın alınan 10 kripto para listesinde hem de en çok satılan 10 kripto para listesinde yer aldığını gösteriyor.

U.Today tarafından bildirildiği üzere, 1 Haziran’da, yine aynı Ethereum balinası “BlueWhale0073”, 1.531.122 dolar değerinde 130.419.267.297 SHIB satın almıştı.

SHIB ödemeleri yakın zamanda 180 ülkede entegre oldu

Yakın zamanda duyurulan bir habere göre BitPay ile non-custodial cüzdan Edge’in iş birliğinin ardından artık 179 ülkedeki tüketiciler mal ve hizmet satın almak için SHIB, Dogecoin, BTC, LTC ve diğer dijital para birimlerini kullanabilecek.

1.7 milyondan fazla hesaptan oluşan bir kullanıcı tabanına sahip olan Edge ve BitPay’in güçlerini birleştirmesinin ardından SHIB ve diğer kriptolarda ödemeler artık dünya çapında 200 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılabilir hale gelecek.

CoinGecko verilerine göre SHIB fiyatı yazım sırasında yatay işlem görüyor ve 0.000010 dolar seviyesinde bulunuyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın