Başarılı Analistten Altcoin Tahmini: %40’lık Artış Gelebilir!

0
Başarılı Analistten Altcoin Tahmini: %40'lık Artış Gelebilir!

Üst düzey bir kripto analisti ve trader’ı olan Michaël van de Poppe, olumlu gelişmeler token‘ın ekosistemini geliştirirken Terra Classic (LUNC) fiyatına ilişkin tahminlerini paylaştı. Bu fiyat tahmini, birkaç hafta önce LUNC’nin 1 dolar seviyesine ulaşamayabileceğini iddia ettikten sonra geldi.

LUNC’nin 1 dolarlık fiyatı asla ulaşamayacağını düşünen Michaël van de Poppe, token için kısa vadeli yükseliş hissiyatını dile getirdi. Analist LUNC fiyatının 0.00036 dolar direnç seviyesini kırması halinde 0.0045 dolar işaretine doğru ilerleyebileceğini söyledi. Popüler trader, LUNC yükseliş trendinin devam etmesi için önce belirli desteklerin veya fiyat bölgelerinin tutulması gerektiğini düşünüyor:

“Bu altcoin, başka bir kırılma yaşandığı için güç gösteriyor.

Şu anda dirence doğru kırılma ve direncin desteğe çevrilmesi = uzun pozisyon bölgesi.

Aksi takdirde, potansiyel bir oyun için 0.0003 dolar civarında long pozisyon arıyor olurdum.

0.00036 dolar kırılırsa, o zaman 0.00045 doları göreceğimizi varsayıyorum.” 

LUNC analiz

Bu yazı yazılırken, piyasa değerine göre 31. sırada yer alan Terra Classic (LUNC), 0.00032 dolar seviyesinde işlem görüyor. Analistin 0.00045 dolarlık hedefi mevcut fiyattan yaklaşık %40’lık bir artışı temsil ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Ağustos ayının sonunda Van de Poppe’nin, altcoin’in topluluk tarafından belirlenen 1 dolarlık fiyat hedefini asla ulaşamayacağına dair inancını dile getirdiğini belirtmekte fayda var.

Ancak van de Poppe’nin duyguları LUNC topluluğunu yıldırmadı. O zamandan beri, LUNC topluluğu tüm işlemlerde %1.2’lik bir vergi yakma uygularken Binance‘den kayda değer bir LUNC desteği geldi. Hedef, tümü token arzını 6.9 trilyondan, 10 milyar LUNC gibi iddialı seviyeye indirmek.

TerRarity.io verileri, verginin bir hafta içinde yaklaşık 3.4 milyar LUNC yaktığını gösteriyor.

Merakla beklenen Binance yanmasına ilişkin veriler henüz açıklanmasa da, genel piyasa minimum kazançlar gösterirken bile beklenti, token fiyatının hafta sonu boyunca önemli ölçüde yükselmesine neden oldu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın