Balinalar Hareketlendi: Bu Altcoin’den Milyonlarca Aldılar!

Cardano (ADA) fiyatı yaklaşık bir aydır 0,45 dolar ile 0,53 dolar arasında sıkışmış durumda olduğundan dolayı trader’lar odaklarını bu altcoin’lerden ayırmış olabilirler. Bununla birlikte, yayınlanan yeni verilere göre balinalar ADA biriktirmeye devam ediyor gibi görünüyor. Önemli Cardano yatırımcıları yaklaşmakta olan Vasil Hard Fork öncesinde birikim çılgınlığına girmiş olabilir.

Popüler bir on-chain veri platformu Santiment‘ten alınan güncel verilere göre, 10.000 ila 100.000 ADA tutan cüzdan adresleri varlıklarını arttırmaya devam ediyır. Öte yandan, 100.000 ila 10 milyon ADA tutan adreslerin, varlıklarını bırakmayı yavaşlattığı veya durdurduğu tespit edildi.

Cardano

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, toplam Cardano arzının yaklaşık %14,32’sini elinde tutan ADA köpekbalıkları, son 30 günde yaklaşık 80 milyon ADA biriktirdi. Mevcut birikim, yaklaşmakta olan Vasil Hard Fork ile bağlantılı olabilir. Bu nedenle, balinalar ayrıca yaklaşan bir yükseliş eğilimi olasılığını gösteren token’ları da tutuyor gibi görünüyor.

Tüm bu gelişmeler devam ederken Cardano fiyatı art arda ikinci gün de düşmeye devam ediyor, ancak alım satım faaliyeti %10’dan fazla artmış durumda. Yan trend, azalan bir üçgen içinde devam ederken, hafta sonu önemli bir satın alma ivmesi yaratmadı. Bu nedenle, ADA fiyatı, daha düşük destek ve destek bölgesinde ticaret yaparak bir geri çekilme görülebilir

Bununla birlikte, önemli bir toparlanma önceden belirlenmiş gibi görünüyor ve bu nedenle trader’lar ve balinalar varlık hakkında oldukça iyimser kalmaya devam ediyor. Bu nedenle, Vasil Hard Fork ileride büyük bir yükseliş ivmesi yaratarak iyi bir kâr elde ettirebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinpedia


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.