Keskin Ralliler Bu 4 Altcoin’i Bekliyor!

Kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Cardano (ADA), Binance (BNB) ve iki popüler kripto varlığı için bullish fiyat hareketlerine tanık olmayı beklediğini söyledi.

Popüler analist Michaël van de Poppe, 615.800 Twitter takipçisine akıllı sözleşme platformu Cardano‘nun bir sonraki ayağı ateşlemek için 0,47 dolardaki mevcut direncini kırması gerektiğini söylüyor.

“0,46 dolar bölgesinde desteğin dirence dönüşümü gerçekleştiği için ADA devam etmeye hazır görünüyor. Aynı şeyi 0,47 dolar seviyesinde de görmemiz gerekiyor ve ardından hızlanmak için hazır olacağız. Hedeflenecek bir sonraki bölge ise 0,55 dolar.”

Yazma sırasında, Cardano 0,46 dolar seviyesinde el değiştiriyor.

Cardano altcoin

Binance Coin

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, analistin ralli beklediği dijital varlıklar arasında ikinci sırada kripto para borsası Binance’in hizmet token’ı olan Binance Coin bulunuyor. Şu anda 231 dolardan işlem gören BNB’yi değerlendiren Van de Poppe, beşinci en büyük kripto varlığının mevcut desteğini tekrar ziyaret etmesini beklediğini söylüyor.

“Bu, takdire şayan bir performans sergiliyor. Destek için 215 dolar seviyesini dirence çevirerek ivme korundu. 255-260 dolara kadar çok az direnç var. Ancak 240 doların altına düşerse, tekrar 215 dolar seviyelerine bakardım.”

Bnb altcoin

Cosmos

Analistin radarındaki bir diğer altcoin ise, hem ölçeklenebilirlik hem de birlikte çalışabilirlik için tasarlanmış bir blok zincir ekosistemi olan Cosmos (ATOM). Van de Poppe, ATOM’un kısa vadeli yükseliş trendini 12 dolara kadar sürdürmesini beklediğini söyledi.

“Şu ana kadar işler iyi gidiyor. Bu yükseliş eğilimi gösteriyor ve bir bozulmayı önlemek için 8,50 doların üzerinde kalması gerekiyor. Bu gerçekleşirse, büyük olasılıkla 10 dolara ve muhtemelen 12 dolara doğru devam edeceğini göreceğiz.”

Yazma sırasında, Cosmos, 8.84 dolar seviyesinde işlem görüyor ve bu da Van de Poppe’un hedefine göre yüzde 35’in üzerinde bir yukarı potansiyeli temsil ediyor.

Cosmos altcoin

Harmony

Trader’ın radarındaki son altcoin, Van de Poppe’un kısa vadede mevcut fiyatlardan yaklaşık yüzde 20 yükseleceğini söylediği Ethereum rakibi Harmony (ONE).

“Piyasaların geri kalanıyla aynı görünüyor, ancak burada 0,025 dolara doğru devam etmesini bekliyoruz. 0,02 dolar seviyesini tutarsak zaman bizden yana.”

Harmony altcoin

Yazma sırasında, Harmony, son 24 saatte yüzde 8’in üzerinde bir düşüşle 0,021 dolar seviyesinde bulunuyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : TheDailyHodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.