%785 Arttı: Bu Meme Coin’de Yakım Oranı Zirveye Ulaştı!

  • 573 milyon meme token’ın ölü adreslere gönderilmesinin ardından, sürekli ve yoğun yakımları ile bilinen bir meme kripto para biriminin yakım oranı yüzde 785 artış gösterdi.

Aktif olarak SHIB yakımı gerçekleştiren ve Shiba Inu topluluğunu tarafından yakılan SHIB token miktarınının takip edilebileceği bir izleme platformu olan olan Shibburn web sitesi tarafından paylaşılan verilere göre Shiba Inu’nun yakım oranı son 24 saatte önemli bir ölçüde arttı. Shib Burn Twitter hesabı tarafından birkaç saat önce bildirildiği üzere, bir işlemde 519.456.549 SHIB token yakıldı. Bu büyük işlemi yakılacak önemli miktarda SHIB taşıyan diğer işlemler izledi.

shib

Shibburn web sitesine göre, Shib yakım oranı yüzde 785 artışa ulaşırken, 573 milyon SHIB ölü cüzdanlara gönderildi. Shiba Inu topluluğunun token yakma konusundaki coşkusu nedeniyle geçen hafta ölü cüzdanlara 1.2 milyardan fazla SHIB gönderildi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, büyük Shiba Inu yakımları için en büyük gerekliliğin “gerçek bir topluluk çabası” olduğunu belirterek yakımlar konusunda topluluğu destekledi ve projenin yakımları arttırmak için sürekli olarak çalışmaya devam edeceğini duyurdu:

“Büyük kımlar gerçek bir topluluk çabası gerektirecek ve biz de bunun için birden fazla cephede çalışıyoruz. Zaman alacak ancak umarım zamanlama mükemmel olur!”

Schedulesite, Shiba Inu’yu platformuna ekledi

Shiba Inu topluluğu odaklı bir Twitter hesabı olan Shibainuart tarafından paylaşıldığı üzere, takipçilerin katılması için etkinlikler oluşturan bir platform olan Schedulesite, SHIB’nin platformuna eklendiğini duyurdu ve tweet’te Shiba Inu topluluğuna övgülerini dile getirdi:

“Platformumuza SHIB etkinliklerini eklemekten heyecan duyuyoruz! Bizi platformunuzda sıcak bir şekilde karşıladığınız için teşekkür ederiz! Etkileyici bir topluluğunuz var…”

Balinaların ilgisi yine SHIB üzerinde

Bunların yanı sıra, popüler bir balina izleme platformu WhaleStats’a göre, Shiba Inu şu anda en büyük 100 ETH balinası tarafından gerçekleştirilen işlem hacmi açısından son 24 saat verilerine göre ilk 10 varlık arasında yer alıyor.

Meme kripto para birimi ayrıca 24 saate göre en büyük 5.000 ETH balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmeler arasında yer alıyor. Shiba Inu ayrıca ilk 100 ETH balina 552,365,002 dolar değerinde yani portföylerinin yüzde 19,44’ünü işgal eden SHIB ile birlikte balinaların en büyük holding’i olarak ilk sıradaki yerine geri döndü.

Shiba Inu holder sayısı da WhaleStats verilerine göre şu anda bulunduğu seviye olan 1.207.857 ile büyümeye devam ediyor. Ayrıca Shiba Inu fiyatı, şu anda yüzde 6,3’lük artışla günün en yüksek seviyesi olan 0,00001236 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Analistler ayrıca, Bitcoin ve Ethereum’un yükselmeye devam etmesini ve bunun sonucunda da SHIB’in daha fazla yükseliş momentu yaşaması bekleniyor. Buna ek olarak, Shiba Inu ekibi ek yakım olayları düzenlemeyi başarırsa, bunun SHIB fiyatını hızla 0.00002000 dolar seviyesine itebileceği ve trader’ların FOMO nedeniyle meme token’a koşması sonucunda bunların kartopu etkisiyle çılgın yükseliş momentumuna neden olabileceği bekleniyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.