Analistten Çarpıcı Kripto Tahmini: Önümüzdeki Hafta Neden Önemli?

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, önümüzdeki hafta için altcoin‘ler konusunda iyimser olduğunu ve mevcut momentumlarını sürdüreceklerini söyledi.

DonAlt takma adıyla tanınan analist, yeni bir YouTube videosunda kripto piyasasının hala S&P 500 ile ilişkili olduğuna inandığı için borsayı yakından izlediğini söyledi.

Kripto analistine göre, S&P 500, 3.600 civarında bir aylık destek seviyesinden sıçradı ve analist endeksin bu hafta toparlanmaya devam edeceğini tahmin ediyor.

“S&P 500 şimdi dirence yaklaşmaya başlıyor ama dürüst olmak gerekirse, bu direnç seviyesinde short pozisyon açmak istemem […] Buradaki direnç seviyesinde kapanış yapsak bile önümüzdeki haftanın yükselişle geçebileceğini düşünüyorum.”

S&P direnç grafiği

DonAlt’a göre, bu hafta yaşanacak potansiyel bir S&P 500 sıçraması, kripto varlıkları, özellikle de altcoin’ler için iyiye işaret edecektir.

“Bu, ister altcoin’ler ister Bitcoin olsun, herhangi bir kripto para yatırımı için iyi olacaktır. Bitcoin de haftalık destekten sıçradı. Dediğim gibi, BTC’nin yukarı yönlü hareket etmesini, yavaş bir şekilde ilerlemesini, altcoin’lerin çılgına dönmesini bekliyorum.” 

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz gibi, Bitcoin’i özel olarak inceleyen kripto stratejisti, BTC’nin 20.000 dolar civarında konsolide olmaya devam etmesini beklediğini ve bunun altcoin’lerin ralliye devam etmesi için olumlu bir gelişme olduğunu ekledi. Analistin, BTC hakkındaki uzun vadeli görüşüne gelince, DonAlt 411.300 Twitter takipçisine, Bitcoin‘in önümüzdeki 12 ay boyunca 18.000 ila 34.000 dolar arasında işlem yapma olasılığının yüksek olduğunu söyledi.

“Bir tahminde bulunmam gerekirse.”

Kripto para Bitcoin analizi

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.