Ünlü Rapçilerin Klibi, Bu Altcoin’in Fiyatını Uçurdu!

Rap dünyasının önde gelen isimlerinden Snoop Dogg ve Eminem’in paylaştıkları son video klipte ünlü NFT koleksiyonu “Bored Ape Yacht Club” karakterlerine yer vermesiyle birlikte ApeCoin (APE) fiyatı %30 yükseldi.

“From The D 2 The LBC” şarkısının video klibinde, sanatçılar en popüler NFT koleksiyonlarından birinden karakterlere dönüştüler. Grafikler, 1st AMENDMENT ve Young California tarafından BAYC ile işbirliği içinde oluşturuldu.

Rap dünyasının efsanevi isimlerinden olan Snoop Dogg ve Eminem, kripto dünyasının ‘eğlenceli’ kısımlarıyla oldukça yakın bir ilişki kurmalarıyla da tanınıyor. Daha önce Eminem, NFT’yi BAYC koleksiyonundan 462.000 dolara satın almıştı. Snoop Dogg ise büyükelçisi olduğu Sandbox oyna-kazan projesine aktif katılımının yanı sıra yine çizgi film maymunları koleksiyonundan ilham alan NFT snack barın lansmanını duyurdu.

ApeCoin Yayılmaya Devam Ediyor

Koinfinans.com olarak belirttiğimiz gibi, ApeCoin’in (APE) fiyatındaki yükseliş, müzik videosunun yayınlanmasıyla ve aynı zamanda Metaverse çalışmalarının arttırılması için kurulan ortaklıklar sonrasında geldi. ApeCoin’in sahibi BAYC’nin son zamanlarda aktif olarak kendi “Otherside” Metaverse’ünü geliştirdiği göz önüne alındığında, bu iki duyurunun kümülatif etkisi etkili oldu.

3,9 dolar seviyelerinde sıkışan APE, ivme kazanmayı başardı ve iki günde %34 artış göstererek token başına 5,2 dolara ulaştı. Bu, üstesinden gelinmiş ve konsolide edilmiş, daha fazla büyümenin beklenebileceği önemli bir fiyat seviyesi olarak da anılıyor. Ancak, APE bu seviye civarında işlem gördükten sonra %10 değer kaybetti ve 4.78 dolara düştü.

ApeCoin

Beklenmedik haberlerin artışı ise elbette beklenen fiyat yükselişlerini engelleyecektir, Yuga Labs ve BAYC’den yapılan duyuruların tarzına bakılırsa, yatırımcılar ve ilgilenen herkes her zaman tetikte olması tavsiye edilmekte. Şirket, NFT koleksiyonlarını aktif olarak tanıtıyor, “Otherside” Metaverse’ü geliştiriyor, birçok ünlüden onay alıyor ve hatta yakın zamanda, aynı zamanda büyük bir müzisyen kadrosunu da içeren ilk tam müzik festivali “Ape Fest 2022″ye ev sahipliği dahi yaptı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.