Kasım 13, 2023

Analist Bir Haftada Yüzde 50 Fırlayan Altcoin için Konuştu: “Henüz Yeni Başlıyoruz!”

Solana fiyatı piyasadaki mevcut ivmeden olumlu bir şekilde yararlanırken, haftalık bazda %50 değer kazanarak çılgın bir büyüme gösterdi. Ayrıca, fiyat güçlü bir yükseliş fiyat hareketi kaydetmeye devam ediyor ve bu da yakında başka bir fiyat sıçraması olasılığını gösteriyor.

Kripto para piyasası hafta sonunu genel olarak ‘yatay’ olarak geçirirken, Bitcoin fiyatı 37.000 dolar seviyesini kaybetti. Önde gelen altcoin Ethereum ise 2000 dolarlık seviyelere yakın kalmaya devam etti. Aylık bazda işler hala iyi giderken, yatırımcılar gelecek konusunda hala umutlu.

“X” platformunda 198 binin üzerinde önemli takipçisi olan tanınmış bir kripto analisti olan Altcoin Sherpa, geçtiğimiz günlerde bu yıl için Solana fiyatının olası hedefleri hakkında yorum yaptı.

Boğa koşusu sırasında SOL fiyatı, 47,40 dolarlık temel direnç seviyesinden başarıyla çıktı. Bir sonraki ana direnç seviyesi ise 77,65 dolar olarak belirlendi.

Fiyattaki yükselişin ardından Solana fiyatı son iki gündür dar bir aralıkta işlem görüyor. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere altcoin Sherpa, bu konsolide aralığın sağlıklı olduğunu varsayıyor, çünkü bu tür aralıklar piyasada yükseliş eğilimine işaret ediyor.

Göstergeler, SOL fiyatının grafiklerinde sürekli yükseldiğini gösteriyor. Dahası, ortalamalar keskin bir şekilde yükseliyor ve bu da piyasada bir boğa gücüne işaret ediyor. Ayrıca analist, fiyatın önümüzdeki haftalarda 75 dolara ulaşması bekliyor ve bu nedenle alım yapmak için doğru seviyede olduğuna inanıyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.