Nisan 25, 2022

Altcoin Kâhini, Bu Üç Altcoin İçin Ralli Tahminlerinde Bulundu!

Popüler bir kripto stratejisti, parabolik bir ralliden geçtiğini söylediği Ethereum tabanlı bir altcoin’i yakından takip ettiğini açıkladı. Buna karşın bir altcoin‘de düşüş gelebileceği konusunda uyardı. İşte detaylar.

Altcoin Sherpa takma adıyla tanınan analist, 174.000 Twitter takipçisini, rekor seviyelere yakın işlem gören Kyber Network (KNC) için short pozisyon açmanın şu anda iyi bir fikir olmadığı konusunda uyardı.

“KNC: Bu şeyde kısa vadede long pozisyon açmak veya short pozisyon açmak istediğinizi düşünmeyin. Parabolik (bir hareket gibi) görünüyor ve bu durumlarda yukarı yönde ne kadar ilerleyeceği tahmin edilemez. Bununla birlikte, bu da sonunda muhteşem bir short pozisyon haline olacak. Önce aşağı yönlü kırılmayı beklemeyi tercih ederim.”

KNC Grafik

Trader’ın yakından takip ettiği bir diğer token, APE ekosisteminin merkeziyetsiz topluluk yapısını güçlendirmek amacıyla tasarlanmış bir altcoin olan ApeCoin (APE). Altcoin Sherpa, APE’nin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağını tahmin ediyor.

“APE: Genel arazi satışı göz önüne alındığında muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyelerini kıracak, ancak bence bu aynı zamanda yakında bir haber satma (sell the news) döneminde olacak. Yaklaşan alanın tamamı [teknik] açıdan tehlikeli bir alan ama bence şu anda [temeller] daha önemli.”

Apecoin Grafik

Sırada Ethereum (ETH) rakibi ve akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) var. Altcoin Sherpa’ya göre, AVAX geçtiğimiz haftalardaki keskin düzeltme hareketine rağmen yüksek zaman dilimlerinde hala yükseliş trendinde.

“AVAX: Bana göre hala sadece bir aralık ama aynı zamanda teknik olarak bu düşük seviyede kaldığı sürece bir yükseliş piyasası yapısı. Bence bu, BTC hayatta kaldığı sürece oldukça iyi gidiyor.”

AVAX Grafik

Altcoin Sherpa’nın radarındaki son coin, NFT pazar yeri olan LookRare (LOOKS). Analiste göre, LOOKS şu anda desteğin altında 1,68 dolardan işlem gördüğü için %16 gerileme riski altında.

“LOOKS: Bu alan başarısız olursa, bence 1.30 doların altına inecek.”

LOOKS Grafik

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.