Altcoin Fiyatı Kritik Kırılmaya Hazır: İşte Teknik Detaylar!

Radiant Capital fiyatı önemli bir destek alanını geri aldı ve kısa vadeli yükseliş sinyalleri göstermeye başladı. Altcoin fiyatı yakın gelecekte daha da yükselme potansiyeline sahip.

3 Ekim’de RDNT token’ın Ethereum ağına entegre olması bekleniyor. Bu, projeye Arbitrum ve BNB Chain’in toplam TVL’sinin 5 katı olan 21 milyar doların üzerinde büyük bir TVL’ye erişim sağlayacaktır.

Radiant Capital fiyatı, 24 Temmuz’da 0,33 dolarlık direnç alanında reddedildiğinden beri azalan bir direnç çizgisinin altında işlem görüyordu. Bu hareket, fiyatı 11 Eylül’de 0,19 dolara kadar düşürdü ve 0,20 dolarlık kilit destek bölgesinden bir bozulmaya neden oldu.

Ancak, altcoin iki gün içinde bu bölgeyi hızla geri aldığından yanlış bir kırılma olduğu ortaya çıktı. Bu bir yükseliş gelişmesidir ve genellikle güçlü yukarı yönlü hareketler izlemektedir.

Azalan direnç çizgisi şu anda 0,25 dolarlık önceki destek alanıyla çakışıyor. Bu nedenle, dokunulduğunda güçlü bir direnç sağlaması muhtemeldir.

Radiant Capital

Bununla birlikte, günlük RSI göstergesi alçalan direnç çizgisinin üzerine çıktı ve yukarı doğru eğilim gösteriyor, bu da boğaların kontrolü yeniden kazanmaya çalıştığını gösteriyor.

Ayrıca, RSI göstergesindeki bu tür kırılmalar genellikle fiyat hareketinde benzer kırılmalara yol açar. Bu nedenle, Radiant Capital fiyatı bu direnç seviyelerinin birleşiminin üzerine çıkma ve bir kez daha 0,33 dolarlık direncine doğru hareket etme potansiyeline sahip gibi görünüyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.