1.29 Trilyonluk Yeni Bir Meme Coin Balinası Doğarken, Yakımlar Azaldı!

Shiba Inu (SHIB), balinalar arasında oldukça popüler olan bir meme coin. Sıklıkla, yeni bir SHIB balinasının ortaya çıktığına şahit oluyoruz. “Yeni doğan” son SHIB balinası kısa süre önce 34.88 milyon dolar değerinde 1.29 trilyon meme coin satın aldı.

Etherscan.io kısa süre önce anonim bir balinanın ortaya çıktığını ve yaklaşık 16 saat önce gerçekleştirdiği ilk işleminde 11,983,603 dolar (11 milyon dolar) değerinde 1,296,926,801,221 (1 milyar) adet büyük bir SHIB yığını aldığını bildirdi.

Bunların yanında yakın zamanda en popüler ikinci meme coin SHIB, kripto borsası Bitcastle’da listelendi. Borsa, daha fazla kullanıcıyı çekmek için çeşitli SHIB kampanyaları başlattı. Detaylara aşağıdaki link aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

[irp posts=”70718″ ]

Bugün Ne Kadar SHIB Yakıldı?

Basın zamanında, Shiba Inu yakım oranı bir miktar darbe almış gibi görünüyor. Son 24 saatte yaklaşık 5,836,659 SHIB token’ı ölü-kullanılmayan cüzdana gönderildi. Dolayısıyla yanma oranı düne kıyasla yüzde 56 oranında azaldı.

Yakılan Shiba Inu miktarı

Ayrıca SHIB’in yakım oranı geçen ay da önemli ölçüde azaldı. Ekim ayında ise 176 ayrı işlemde 881,73 milyon SHIB dolaşımdan kaldırılmıştı. Kasım ayında ise yaklaşık 666,903,322 (666.90 milyon) Shıba Inu yakımı gerçekleşti.

[irp posts=”70712″ ]

Ayrıca son birkaç gün içinde, 28 Kasım’dan bu yana SHIB’in fiyatı %5’in üzerinde değer kazandı. Bu yazının yazıldığı sırada, önde gelen meme coin 0,00000922 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bu değer, geçen yılın Ekim ayında gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008845 dolardan %89 daha düşük.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.