Mart 27, 2022

Zilliqa’dan %100’ün Üzerinde Artış Geldi! ZIL Neden Yükseliyor?

Dünkü işlem seansı sırasında kripto para piyasasındaki en ani, en hızlı ve en büyük artışlardan biri meydana geldi. Çünkü 2018 yılında piyasaya sürülen coin, 24 saat bazında %100 arttı ve günlük grafikte mümkün olan her direnci kırdı.

Piyasa verilerine göre, ZIL, kripto endüstrisinin genel olarak zirvede olduğu Kasım 2021’de test ettiği bir fiyat olan 0.1187 dolara kadar ulaştı. Böyle ani bir yükselişi hem piyasa hem de spekülatif ve temel faktörlerle ilişkilendirmek mümkün.

Temel güncellemeler ve topluluk büyümesi

Projenin resmi Twitter hesabının da belirttiği gibi, piyasadaki devasa yükseliş sırasında büyük bir güncelleme yapmadılar. Piyasanın tepki vermiş olabileceği tek büyük olay, Ziliqa blockchain’i tarafından desteklenen bir Metaverse platformu olan Metapolis‘in piyasaya sürülmesidir.

Proje, Metaverse trendine katılarak, dijital varlık pazarında en çok talep edilen teknolojilerden biri olmaya devam ettiği için büyük kurumsal ve özel yatırım girişlerini hedefliyor olabilir.

Büyümenin ve olası piyasa spekülasyonunun arkasındaki teknik nedenler

Temel faktörler genellikle en güçlü büyüme yakıtı olarak hareket ederken, kripto para piyasasındaki spekülasyonlar, kripto para biriminin bu kadar güçlü büyümesinin arkasındaki ana nedenler olabilir.

Üstel hareketli ortalamalar gibi teknik göstergelerin ortaya koyduğu şekliyle, kripto para son aylarda herhangi bir toparlanma sinyali olmadan keskin bir düşüş trendinde kaldı. Son 24 saat içinde ani bir artış oldu, bu da artışın anlık olmadığını ve büyük olasılıkla perakende trader’lar tarafından desteklendiğini gösteriyor.

Basın zamanında, ZIL, 0.11 dolarlık yerel bir zirvede işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.