Mayıs 5, 2022

Zilliqa (ZIL) Yeniden Gündemde, İşte Yükselişin Nedeni!

Yükselişin detayları haberimizde.

ZIL son 24 saatte %40 gibi büyük bir artış yaşadı ve aynı dönemde işlem hacmi %700’ün üzerinde bir artışla 1,6 Milyar dolara kadar yükseldi.

ZIL token, basın zamanında ortalama 0,094 dolardan işlem görüyordu. Ancak token hala 30 günün en yüksek seviyesi olan 0.1418 doları kırmayı başaramadı. Zilliqa’nın toplam piyasa değeri şu an 1,2 milyar dolardan fazla.

Zilliqa, LunarCrush Listesinin En Tepesinde

Sosyal medyadaki kripto paraların piyasa hareketlerini izleyen LunarCrush, Zilliqa’nın son 24 saat içinde en çok tartışılan tokenler arasında olduğunu bildirdi.

Piyasa ve sosyal duygular, ZIL token’ın yükselmesine yardımcı olan önemli bir faktör. Bu fiyat hareketi, altcoin’in geçmişteki düşüşünün bir kısmını kapatmasına yardımcı oldu. ZIL fiyatı son 30 günde %32’den fazla düşmüştü.

Zilliqa’nın yerel token’ının son rallisi, CEO Ben Livshits tarafından açıklanan bir yol haritasının hemen ardından yaşandı. Livshits, projenin DeFi, Metaverse ve oyun uygulamaları oluşturmaya ve entegre etmeye odaklanmayı planladığını açıklamıştı. Sektörün gelecekteki potansiyeline bakarak bu hedeflere ulaşmak için yol haritasını da çizdi.

Proje, Metaverse Tarafında Anlaşmalar Yapıyor

Zilliqa, Blockchain Gaming Alliance (BGA) ile güçlerini birleştirdi ve yığın teknolojisi üzerine kurulu ilk “Hizmet Platformu olarak Metaverse” olduğunu iddia ettiği Metapolis’i tanıttı. Ancak, Zilliqa’nın blok zinciri NFT’lerini desteklemek için Atomic Wallet ile ortaklığını duyurdu. ZIL ayrıca Binance, BitPanda ve BitGet gibi kripto borsalarında listelendi.

Ekip, geçtiğimiz günlerde Metapolis söylentileri üzerinden olumsuz havayı temizlemeyi başardı. Zilliqa, kesinlikle Metapolis‘in güçlü yeteneklere sahip genişletilmiş bir gerçeklik olduğunu söyledi. Öte yandan blockchain firmaları da 2 milyon bloğu aştı.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coingape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.