Yüzde 230 Artış Mümkün Mü? Bu İki Analist Gelişmekte Olan Bir Altcoin İçin Parabolik Bir Yükseliş Öngörüyor

0

Tanınmış iki kripto stratejistine göre, gelişmekte olan bir altcoin, akıllı sözleşme platformu Solana’nın patlayıcı fiyat hareketini takip ediyor. Bu Analistler Cosmos blockchain’ine güç veren token olan ATOM’un yüzde 230’a varan oranlarda artış yaşayabileceğini düşünüyor.

Kripto trader’ı ve piyasa analisti Michaël van de Poppe, SOL’un tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasından sonra, şimdi de gözünü merkezi olmayan blockchain platformu Cosmos’a (ATOM) diktiğini söylüyor. Van de Poppe 123.000 YouTube abonesine ATOM’un temel pazar yapısına göre fiyat artışına hazır göründüğünü söylüyor.

“Solana’daki yükselişi takip edecek bir coin seçmem gerekse ve bunun bir katman-1 çözümü olması gerekiyorsa, bu ya Tezos ya Polkadot ya da Cosmos olurdu. Yapıları göz önüne alındığında, harika görünüyorlar.”

Van de Poppe, ATOM’un Bitcoin’e karşı iki yıllık bir birikim dönemi içinde işlem gördüğünü ve token’ın Ağustos ayında BTC’ye karşı yükseliş trendinde işlem görmeye başladıktan sonra 0.00051 BTC seviyesinin (22.88 dolar) yeniden test edilmesini beklediğini iddia ediyor.

Van de Poppe, ATOM’un bir sonraki adımda ne yöne doğru gideceğini görmek için iki temel fiyat seviyesini izliyor.

“Cosmos (17.47 dolar) seviyesinde güzel bir yeniden test yaşadı ve birkaç gün önce yaşanan fiyat çöküşünde kaybettiği her şeyi geri kazandı. Sanırım ilerlemeye devam edeceğiz ve bir sonraki hedef bölge olan 47.50 ve 72 dolar seviyesi arasında yeni yüksek seviyelere ulaşacağız.”

ATOM ile ilgili tahminlerini paylaşan bir diğer kişi ise Inmortal takma adıyla tanınan trader. Geliştiricilerin veri alışverişi yapabilen farklı blockchain’ler oluşturmalarına yardımcı olmayı  amaçlayan bir proje olan Cosmos (ATOM), kripto analistine göre önümüzdeki günlerde, son 30 gün içinde yüzde 350’lik meteorik bir yükseliş yaşayan Solana (SOL) kadar iyi bir performans gösterecek.

“ATOM için FOMO (kaçırma korkusu) yakında başlayacak.”

Kaynak: Inmortal/Twitter

Kripto analisti ayrıca Bitcoin/Cosmos (ATOM/BTC) paritesini de yakından inceliyor. Inmortal’a göre, ATOM/BTC’nin parabolik bir yükselişi tetiklemesi için 0.00055 (25 dolar) direncini desteğe çevirmesi gerekiyor.

“ALT/BTC paritelerindeki en büyük birikim aralıklarından biri (+800 gün). ATOM sonunda bu ANAHTAR seviyeyi [desteğe] çevirdiğinde, sanırım bazı büyük patlamalar göreceğiz.”

Kaynak: Inmortal/TradingView

ATOM/BTC, Inmortal’ın senaryosunu takip ederse, parite 0.002 BTC’ye (91.14 $) kadar yükselebilir, bu da mevcut fiyatı olan 0.0006 BTC’den (yani 27.34 dolar) yüzde 230’dan fazla bir potansiyel artışı temsil eder.

CoinGecko’ya göre, yazım sırasında Cosmos (ATOM) 29.05 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: Inmortal/TradingView

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın