Yatırımcıların PrimeXBT’yi Keşfetmesi ve Denemesi İçin On Neden

Covesting, PrimeXBT’de küresel ticaret topluluğunun kullanımına sunulmuştur ve muhtemelen, tüccarın PnL’lerinin veya Twitter’da ve çevrimiçi başka yerlerde küresel liderlik tablolarının ekran görüntülerine rastlayabilirsiniz.

Kullanıcılarından topladıklarımız ile tüccar olarak kendi gerçek dünyadaki denemelerimiz ve sıkıntılarımız ardından, PrimeXBT’yi denemeniz için on neden hazırladık.

1) Yatırım sabır gerektirir: Günümüzün hızlı tempolu, hiper bağlantılı dünyası, istediğimizde hızlı ödüller istememize yol açar. Bilgi istediğimizde Google’da ararız. Bir aile üyesine neler olduğunu öğrenmek istediğimizde, ona hızlı bir kısa mesaj veya Facetime arama yönlendiririz. Ancak yatırımların getirisi bazen yıllar alır ve yatırımcıların uzun vadeye hazır olması gerekir.

2) Kâr etmenin daha iyi yolları: Yeni yatırımcılar, yalnızca düşük alımlar yapıp yüksek satış yapsalar, bilançolarında gösterecek çok daha fazla şeye sahip olacaklarını çabucak öğrenirler.

3) Hodling cehennemdir: Popüler kripto terimi “HODL”, “sevgili yaşam için bekle” ifadesinden türetilmiştir ve kripto yatırımcılarını yaklaşmakta olan dalgalanmayı sindirmenin kolay olmayacağı şekilde hazırlamak için yaratılmıştır.

4) Alım satım yapmak daha zordur: Sıkışmak zor olsa da alım satım daha da zordur ve güçlü duygusal disiplin ve katı risk yönetimi gerektirir.

5) Teknik analiz zaman alır: Çelik gibi sinirleriniz olsa bile, pazarlar için analitik gözünüz hala olmayabilir. Bu doğal yetenek öğretilemez ve piyasaların sürekli izlenmesini gerektirir.

Bu beş nedenden herhangi biri Covesting’i yatırımcı olarak denemek için yeterlidir. Yatırımcılar, tamamen şeffaf küresel liderlik sistemi üzerinde tüm dünyanın görmesi için ROI’ye göre derecelendirilen strateji yöneticilerinin işlemlerini kopyalayabilir.

Yatırımcıların kimi izleyeceklerini seçmelerine yardımcı olmak için beş yıldızlı bir derecelendirme sistemi ve çok sayıda başarı ve risk ölçütü mevcuttur. Ancak bu kez strateji yöneticisi olmak isteyenler için Covesting’i denemek için beş neden daha var.

6) Kendinize bir isim vermek: Teknik analiz, olasılıkları oynamak ve katı risk yönetimi ve ticaret yürütmeyi içeren bir plan oluşturmakla ilgilidir. Bunu iyi yapanlar hızla ün kazanıyor ve takip ediyor. Covesting’in saflarını yükseltirken adınızı görünür kılmak, tüccarların kalabalıktan sıyrılmasına yardımcı olabilir.

7) Takipçi finansmanı ile karlılığı artırmak: Adınızı ve takipçilerinizi ne kadar büyütürseniz, kar o kadar hızlı artacaktır. Covesting’i kullanan strateji yöneticileri, takipçi fonlarından elde edilen başarı ücretlerinden kâr payı kazanabilirler.

8) Ticaret topluluğunu şeffaflık konusunda dürüst tutmak: Rekabet, markalar arasında mükemmelliği besler ve aynı şey tüccarlar için de geçerlidir. Tüccarların tüm kazançlarını ve kayıplarını, ne kadar riske girdiklerini ve toplam ne kadar yatırım getirisi ürettiklerini görmesi için şeffaf hale getirerek, yalancıları ayıklayarak en iyinin en iyilerini kafa kafaya tutar.

9) Yıldızları hedeflemek: Covesting’in beş yıldızlı derecelendirme sistemi, tüm tüccarların ateş etmek isteyeceği bir şeydir. Platformun en akıllı parasını vurgular, sadece daha sonra kaybetmek için büyük yatırım getirisi sağlayan riskli tüccarları değil. Beş yıldızın tamamını elde etmek için, zaferi destekleyen bir kazanç ve kayıp dengesi oluşturmalı, marj dağılımını mantıklı tutmalı ve strateji yöneticisi olma konusunda ciddi olduğunuzu göstermek için belirli faaliyet ve hesap gereksinimlerini sürdürmelisiniz.

10) Bir numara olun: Covesting’de en üst sıradaki tüccar olmanın bazı avantajları vardır. Herkes düzenli olarak adınızı bilir ve görür ve platformdaki en karlı yatırımcı olarak dikkatleri üzerinize çekersiniz. Ayrıca, paralarını kime vermeleri gerektiğini daha kolay görecek potansiyel takipçiler için mümkün olan en büyük görünürlüğü sağlar.

İşte, Covesting’i denemek için beş neden daha, ancak daha pek çok neden var. Bugün PrimeXBT’de kendiniz deneyin. PrimeXBT hisse senedi endeksleri, forex, kripto, gaz, petrol, altın, gümüş ve daha fazlasında CFD’ler sunan ödüllü Bitcoin kaldıraç ticareti platformudur.

Site: https://primexbt.com/tr

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Her kullanıcı kendi araştırmasını yapmalıdır. Koinfinans bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Koinfinans, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.