Kasım 20, 2023

Düşük Fiyatlı Yapay Zeka Altcoin’i %100 Yükselişle Sonuçlanabilecek Teknik Kurulum Gösterdi!

LayerAI, yapay zeka verilerinizden para kazandırma iddiasında olan bir sıfır bilgi (ZK) Katman-2 blok zinciridir. Uygulamanın tanıtımına göre günlük hayatta yapılacak görevler birer kazanç olarak kullanıcılarına dönüyor.

LayerAI fiyatı kısa süre önce önemli bir fiyat bölgesini geri aldı ve belirleyici yükseliş sinyalleri oluşturdu. Bu durum fiyatın yakın gelecekte önemli bir büyüme yaşayabileceğini gösteriyor.

Yapay zeka projeleri son günlerde yatırımcıların ilgisini çekiyor. Bittensor (TAO) son 30 günde %421’lik kayda değer bir büyüme ile bu trende öncülük ediyor. FET ve AGIX gibi önde gelen AI tokenları da son günlerde etkileyici artışlar gösterdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere 17 Kasım’da LayerAI Baş Teknoloji Uzmanı, Apple’ın orijinal LayerVPN için onayını beklerken ZK Katman-2’yi piyasaya sürmeye hazırlandıklarının altını çizdi. Söz konusu gelişmenin olumlu sonuçlanması fiyatı olumlu yönde etkileyebilir gibi görünüyor.

LayerAI Teknik Analizi

LayerAI analizi

LayerAI fiyatı, 6 Ekim 2023’te tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,0058 dolara ulaştığından beri yükseldi. Bu hareket, fiyatın 0,0082 dolarlık önemli direnç bölgesinin üzerine çıkmasına yardımcı oldu ve 18 Kasım’da bunu destek olarak teyit etti (grafikte yeşil ok).

Bu, önceki düşüş trendinin sona ermiş olabileceğini ve fiyatın yeni bir yükseliş trendine başlayabileceğini gösteriyor. Günlük RSI (Göreceli Güç Endeksi) de destek olarak 50 seviyesini tersine çevirdi ve daha fazla artış potansiyelini destekleyerek yukarı doğru eğimli.

Bu nedenle, LAI token fiyatı önümüzdeki günlerde en yakın yatay direnç bölgesine 0,016 dolara kadar yükselebilir. Bu seviyenin üzerine çıkılması, fiyatın mevcut fiyat seviyesinden %143 artışla 0,026 dolarlık bir sonraki önemli direnç bölgesine yükselmesine yardımcı olabilir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.