Ekim 9, 2022

Yakım Oranı Düşen Meme Coin Eleştirilerin Hedefi Oldu!

Shiba Inu topluluğu, yeni çıkan ShibaEternity mobil oyunundaki hayal kırıklığını dile getirdi. Yatırımcıların bir bölümü, ShibaSwap’ın baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’yı “çocuk oyunu” yaptığı için eleştirdi. Bazı kullanıcılar oyunu “sıkıcı” olarak nitelendirirken, diğerleri oyunun gerçekten “oynanması zor” olduğunu iddia etti. Bunun yanında meme coin yakım oranı da geçtiğimiz 24 saatte düşüş gösterdi. Detaylar haberimizde.

Shiba Inu

Shytoshi, yeni meme coin oyununun kart oyununun 10.000 Shiboshi kahramanı, 500 tahsil kartı, 87 kart özelliği olduğunu paylaştı. Ayrıca oyunun “sonsuz olasılıklara” sahip olduğunu açıkladı.

Bununla birlikte, Shiba Inu’nun fiyatını yükseltmesine yardımcı olmak amacıyla hiçbir şey yapmadığı için yatırımcılar oyundan etkilenmemiş görünüyor. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bir kullanıcı Shytoshi’nin tweet’ine oyunu “sıkıcı” olarak nitelendirirken, bir diğeri SHIB yatırımcılarının hepsinin “büyüdüğünü” ve “saçma kart oyunları” oynayacak zamanları olmadığını belirtti.

Meme Coin Yakım Oranı Düştü

Shibburn izleme platformu tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içinde, meme coin yakım oranı, 12 milyon (12.261.833) SHIB’nin yakıldığı önceki 24 saatlik döneme kıyasla %74.19 oranında azaldı. Son 24 saatte SHIB ordusunun ortak çabalarıyla toplam 3.211.505 meme coin ölü-kullanılmayan cüzdanlara gönderildi.

Shiba Inu yakım oranı

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.