XRP Yatırımcıları İçin Kötü Haber: Ripple Davasında Yeni Bir Gelişme Yaşandı!

0
XRP Yatırımcıları İçin Kötü Haber: Ripple Davasında Yeni Bir Gelişme Yaşandı!

XRP topluluğundaki birçok kişi SEC ile Ripple Labs arasındaki davanın 2022’de büyük bir ilerleme kaydedeceğini düşünüyordu. Daha spesifik olarak, 19 Ocak’ta sona ermesi beklenen bilirkişi raporları ile mahkeme salonundan bir haber akışı olması gerekiyordu.

Bununla birlikte, SEC ve Ripple tarafından hazırlanan ortak bir mektup, davada başka bir gecikmenin olabileceği anlamına geliyor.

COVID-19 yeniden etkisini gösteriyor!

Eski federal savcı James K. Filan tarafından paylaşılan ortak dosyalamada şunlar belirtildi:

“… Başta New York City olmak üzere COVID enfeksiyonlarındaki ani artış, ilgili seyahat zorlukları ve bazı bilirkişilerin beklenmeyen kişisel sorunları nedeniyle taraflar, kalan bilirkişi ifadelerinin Şubat ayına ertelenmesini talep ediyor.”

SEC ve Ripple tarafından verilen tarih 28 Şubat 2022.

Söz konusu gelişmenin ardından, XRP topluluğunda hayal kırıklığına uğramış veya kızgın olan birçok kişi duygularını gizlemek için mücadele etti. Hatta bazıları, şartları kabul ettiği için Ripple’a öfkeli olduğunu dile getirdi. Ancak Filan, topluluktan sakinleşmelerini istedi ve onlara COVID-19’un davanın her iki tarafındaki büyük katılımcıları etkilemiş olabileceğini hatırlattı:

“Bu dava boyunca hukuk ekibi bizi asla hayal kırıklığına uğratmadı ya da gerçekten önemli herhangi bir savaştan geri adım atmadı. Bu (dava) zaman alacak, sabırlı olmamız ve birbirimize veya Ripple ekibine karşı çıkmamamız gerekiyor. SEC birbirimize düşman olduğumuzu görmek ister. Onlara bunu vermeyin.”

Ayrıca Filan’a göre SEC tarafından COVID-19 ile ilgili bir uzatma talebine Ripple itiraz etseydi kötü bir izlenim bırakabilirdi.

Buna karşın, XRP yatırımcıları muhtemelen üzülecek çok nedenleri olduğunu düşünüyorlar. Varlığı elinde tutan birçok kişi, XRP’nin büyük borsalarda listeden çıkarılmasından dolayı hüsrana uğradı. Ve varlığın fiyat performansının davayla ilgili olduğuna inanıyorlar. Tüm toluluk üyeleri merakla davanın sona ereceği zamanı bekliyor.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın