Kasım 20, 2023

XRP Yanlısı Avukattan Kripto Satın Almak için Doğru Zamanı Paylaştı: “FOMO’ya Kapılmayın!”

Kripto avukatı kimliğiyle tanınan ve uzun süredir XRP yanlısı olan John Deaton, X’te attığı bir dizi tweette sektöre ilişkin yorumlarını paylaşarak dikkat çekti. Deaton, mevcut fiyat dalgalanmalarında nasıl hareket edilmesi gerektiğine dair yorumunu da paylaştı.

X’teki bir kullanıcı, avukatın bir gönderisine göre hareket ettikten sonra para kaybettiklerini belirterek eleştirdi. Buna yanıt olarak Deaton, tweetlerinde, bir kripto varlığı edinmek için en iyi zamana karar verme konusundaki ticaret stratejisini açıkladı.

Avukatın stratejisine göre, “İnsanların FOMO yapmasına neden olan yeni “haberlere” dayanarak herhangi bir varlık satın almazsınız. İşte o zaman varlığı SATARSINIZ.” Örnek olarak XRP’yi kullanan avukat, “XRP satın almak için yeni haberleri beklemezsiniz. İnsanlar satarken varlığı satın alırsınız. İstediğiniz ya da alabileceğiniz tüm varlıkları satın alırsınız ve sonra haberlerin çıkmasını beklersiniz. Sonra herkes fomo yaptığında satarsınız.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere FOMO: “Kaçırma korkusu” olarak da özetlenecek bir terimdir.

Deaton, bu stratejinin önemli olduğunu çünkü bir kripto varlığının etrafındaki FOMO’nun genellikle haberlere konu olduğunda zirveye ulaştığını vurguladı. O zaman, “Artık çok geç,” diye tweet attı. “Yani yapabileceğiniz tek şey, düşüşteyken istediğiniz kadar satın almak. Bu şekilde, %20-30 ya da daha fazla yükselmesini sağlayacak bir haber çıktığında, diğerleri FOMO yaşarken satış yapabilirsiniz.”

Bu arada, XRP fiyatları son 24 saat içinde yükseliş eğilimi gösterdi. Basın sırasında CoinMarketCap’ten alınan veriler, tokenin bu dönemde %1,57’lik bir kazanç sağladığını gösteriyor. Bununla birlikte, XRP haftalık fiyat grafiğinde %5,28 oranında geriledi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.