Kasım 21, 2022

Vitalik Buterin’den Gizemli Mesaj: “Önemli Şeyler Olacak!”

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, geçtiğimiz günlerde anlamı pek de açık olmayan bir tweet paylaştı. Tweet’te pek fazla ayrıntı yer almasa da “önemli bir şey” geliyor uyarısı yer aldı. Bu önemli şeyin kaynağına atıf yapan tweet ise “söylentilerden” duyduğum kadarıyla detayına sahip.

Vitalik Buterin, “Lütfen her şeyi erken öğrenen insanlarla olan seçkin sosyal bağlarımın beni havalı yaptığı gerçeğini kabul edin ve lütfen kendi havalı imajımı doğrulamama yardım edin.”

Tuhaf tweet karşısında şaşıran topluluk, nitekim Buterin’in troll mü yoksa gerçekten topluluğa bir şey mi anlatmaya çalıştığını anlamakta zorlanıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Vitalik Buterin tarafından yapılan ‘örtülü uyarı’, önde gelen risk sermayedarı Paul Graham‘ın güvenilir bir kişiden duyduğu bilgilere atıfta bulundu. Graham, ‘sistemik bir riskin’ kapıda olduğunu belirtti. Buterin’in tweet’i ise bu açıklamanın hemen ardından geldi.

Sonuç olarak Vitalik Buterin, Graham’ın muğlak kıyamet uyarısıyla dalga geçiyor olabilir.

Bir Twitter kullanıcısı, “Kripto için yaklaşan bir sistemik riski tahmin etmek, İngiltere’de yağmur yağacağını tahmin etmeye benzer.” Yorumu yaparak dalga geçti.

Kripto para topluluğu, Graham’ın tweet’ini anlamsız FUD olarak görmezden geliyor. Ancak diğer büyük şirketlerin FTX krizinden etkilenip etkilenmeyeceği konusunda hala endişeler devam ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.