Ünlü Yatırımcının Ethereum Analizi: Ethereum En yüksek Seviyesine Ulaşacak Mı?

0
318

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinden en iyi yatırımcılardan olan Logan Han,  Ethereum’un düşüşünün olumsuz değil tam tersine iyi bir başlangıç olduğunu düşünüyor. Bu iyimser tavrını iki noktada açıklanan Han Ethereum’un şimdiye kadarki en yüksek seviyenin gelmesi konusunda iyimser yaklaşıyor.

Ethereum kendi rekor seviyesi olan 490 dolar bandına çıktığından beri sürekli bir düşüş yaşıyor. Bitcoin’deki sert düşüşten etkilenen kripto para birimi 350 doların biraz altında işlem görmektedir. Kendi hesabında bu düşüş trendini yorumlayan Han, düşüşün bir tırmanışa zemin hazırladığını düşünüyor.

Logan Han, paylaştığı Ethereum analiz grafiğinde 2 önemli noktaya dikkat çekiyor. Bu noktalar önümüzdeki yıllar hatta aylar içerisinde yükselişin olabileceğini gösteriyor.

Bunlardan ilki düşüş trendindeki Ethereum’un bir kama modeli oluşturduğu yönünde. Han’a göre bu model, yükselişe hazırlanan bir yapıda seyrediyor. İkinci nokta ise Ethereum’un düşüş yaşamasına karşılık standart bir bantta tutunabilme yeteneği. Yani düşüşler ve yükselişler belli bir bant üzerinde tutunabiliyor. Bu iki nokta sayesinde Ethereum için bir sıçrama bekliyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın