Mart 14, 2020

Ünlü CEO, Düşüşe Rağmen Bitcoin’in 100.000 Dolara Ulaşacağından Emin

COVID-19 salgınını artık her ülkeye ulaştı. Bununla birlikte borsalarda büyük bir düşüş yaşadı. Bu durumdan kripto para sektörü de etkilendi ve Bitcoin uzun zamandır görmediği kadar düşük bir seviye test etti. Buna rağmen, Charles Hoskinson da dahil olmak üzere birçok uzman, Bitcoin’in bu yıl artış şansı olduğu konusunda hala ısrarcı. Cardano kurucu ortağı, önde gelen kripto paranın şu anki düşüşünü aşacağına ve 100.000 dolara ulaşacağına inanıyor.

Hoskinson, bir kripto savunucusu Bitcephus’un bir tweet’ine yanıt olarak bu görüşü Twitter üzerinden paylaştı. Bitcephus’un söz konusu tweet’i “%100 kendinden emin bitcoinin 100 bin dolara ulaşacağını düşünen insanlar nerede?” şeklindeydi. Tweet, yüzlerce kişi tarafından retweet edilse de ve Hoskinson’ın “% 100” yanıtı öne çıkmayı başardı.

Ünlü CEO bir zaman belirtmemiş olsa da, diğer kripto paydaşları 2020’nin Bitcoin için harikalar yaratacağını düşünüyor.

Hoskinson yanında, popüler kripto analisti Will Woo’da, Bitcoin için en “sağduyulu” öngörüsünün yaklaşık 135.000 dolar civarında olacağını belirtti. Boğa döngüsü daha uzun sürerse 250.000 doların mümkün olduğunu da ekledi.

Koronavirüs nedeniyle son zamanlarda meydana gelen Bitcoin çöküşü, Bitcoin’in gerçekten güvenli bir sığınak varlığı olup olmadığı konusunda tartışmalar yarattı. Bu sebeple l, en azından şu an için bu fiyatlar pek olası görünmüyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.