Tronlink Cüzdanı Nedir? 300 Puan Nasıl Kazanılır?

TRON alt yapılı tokenlar için geliştirilen Tronlink uygulaması kullanıcılara bedava puan dağıtmaya başladı. Tronlink cüzdanı uygulamasını indirerek kullanıcılar uygulama içerisindeki referans programına katılıp puan kazanabiliyorlar.

Tronlik merkeziyetsiz bir kripto para cüzdanı olarak TRON kullanıcılarına özel olarak geliştirilmiştir. Bu uygulama TRON‘un kendi geliştirici ekibi tarafında da desteklemekte olup Tronlink; TRC-10, TRC-20 ve TRX uyumlu tokenlar cüzdan içerisinde saklana bilmektedir.

300 Puan Kazan

TRON tarafından tanıtılan Tronlink, Uniswap’in 400 UNI dağıttığı gün uygulamasını kripto topluluğuna tanıttı. Tronlik uygulamasını indire kullanıcı uygulama içerisinden oluşturduğu referans koduyla arkadaşını davet eden her kullanıcıya 300 puan verileceği açıklandı.

Uygulama geliştiricisi olan TRON tarafından yapılan açıklamada her kullanıcı Tronlink’e getirmiş olduğu kişi başına tam 300 puan alacaklar. Tronlink kullanıcılarının bu puanları alabilmeleri için yapmaları gerekenleri açıkladı:

  1. İlk olarak Tronlik uygulamasını telefonuna indirmek
  2. Uygulama indirildikten sonra kendinize bir cüzdan açmak
  3. Uygulamanın sağ altındaki “me” kutucuğuna basmak, ardından açılan sekmede “friend invitation” butonuna tıklamak
  4. En son ise “claim rewards” butonuna tıklayıp ilgili referans kodunu kutucuğa girmek.

Bu aşamaları izleyen her bir Tronlink kullanıcısı 300 puan kazanabilmekteler.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Eren

    Tronlink hesabıma 3000 pht gönderdim fakat karşılık olarak miktarda gözükmüyor . Bu pht tokenleri nasıl nakite cevirebilirim . Desteğinizi rica ederim

    Cevap Yazın
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.