Tronlink Cüzdanı Nedir? 300 Puan Nasıl Kazanılır?

1

TRON alt yapılı tokenlar için geliştirilen Tronlink uygulaması kullanıcılara bedava puan dağıtmaya başladı. Tronlink cüzdanı uygulamasını indirerek kullanıcılar uygulama içerisindeki referans programına katılıp puan kazanabiliyorlar.

Tronlik merkeziyetsiz bir kripto para cüzdanı olarak TRON kullanıcılarına özel olarak geliştirilmiştir. Bu uygulama TRON‘un kendi geliştirici ekibi tarafında da desteklemekte olup Tronlink; TRC-10, TRC-20 ve TRX uyumlu tokenlar cüzdan içerisinde saklana bilmektedir.

300 Puan Kazan

TRON tarafından tanıtılan Tronlink, Uniswap’in 400 UNI dağıttığı gün uygulamasını kripto topluluğuna tanıttı. Tronlik uygulamasını indire kullanıcı uygulama içerisinden oluşturduğu referans koduyla arkadaşını davet eden her kullanıcıya 300 puan verileceği açıklandı.

Uygulama geliştiricisi olan TRON tarafından yapılan açıklamada her kullanıcı Tronlink’e getirmiş olduğu kişi başına tam 300 puan alacaklar. Tronlink kullanıcılarının bu puanları alabilmeleri için yapmaları gerekenleri açıkladı:

  1. İlk olarak Tronlik uygulamasını telefonuna indirmek
  2. Uygulama indirildikten sonra kendinize bir cüzdan açmak
  3. Uygulamanın sağ altındaki “me” kutucuğuna basmak, ardından açılan sekmede “friend invitation” butonuna tıklamak
  4. En son ise “claim rewards” butonuna tıklayıp ilgili referans kodunu kutucuğa girmek.

Bu aşamaları izleyen her bir Tronlink kullanıcısı 300 puan kazanabilmekteler.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

1 YORUM

  1. Tronlink hesabıma 3000 pht gönderdim fakat karşılık olarak miktarda gözükmüyor . Bu pht tokenleri nasıl nakite cevirebilirim . Desteğinizi rica ederim

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın