Tron Vakfı Blockchain’i Tanıtmak İçin Çalışıyor

CEO’su Justin Sun başkanlığındaki Singapur merkezli kar amacı gütmeyen bir organizasyon olan Tron Vakfı, blockchain endüstrisinin büyümesini sağlama çabalarını daha da arttırdı. Vakıf, blockchain alanındaki hayati sorunları tartışmak için dünyanın dört bir yanındaki en iyi blockchain şirketlerinden önemli kadınları topladı.

Tron vakfı, endüstrinin geleceğini ve büyümesini tartışmak için Ripple, Celo ve Facebook’un Libra’sı gibi üst düzey Blockchain
firmalarından kadınları ağırladığını açıkladı.

Tron Vakfı, Blockchain teknolojisinin yaygın olarak benimsenmesini ve büyümesini sağlamada öncü olmuştur. Vakıf, diğerlerinin yanı sıra Samsung, Opera gibi dünyaca ünlü firmalarla ortaklık kurdu.

Tron (TRX) dijital para birimi, ABD’deki Binance kullanıcılarına adanmış Binance.US’de yerleşik olabilecek bir sonraki kripto para birimidir.

Binance, borsalarının hükümet politikaları nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılara hizmet veremeyeceğini açıkladıktan sonra, borsa eyaletteki kullanıcılar için özel bir platform oluşturdu.

Mevzuata uygunluk amacıyla, Binance.US kripto para birimlerini listeye ekleme konusunda dikkatli davranıyor.

İki ay içinde 25 kripto birimini listelendikten sonra, Binance.US listeleme için değerlendirilecek bir sonraki dijital para birimi grubuna Tron’u da dahil etti. Binance.US şu anda olası listeleme için 18 dijital para birimini daha değerlendiriyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.