Tron Kurucusu Justin Sun, Bu Yıl Ethereum İle Resmi İşbirliği Yapacaklarını Açıkladı

Tron (TRX) kurucusu ve CEO’su olan Justin Sun, Tron bu yıl Ethereum (ETH) ile resmi olarak işbirliği yapacaklarını söyledi.

Sun “bu yıl içerisinde Tron ile Ethereum ile resmi olarak işbirliği yapabileceğini görebileceğinizi” düşündüğünü söyledi.

Ethereum’un kurucu ortağı olan Vitalik Buterin’in Tron hakkında attığı tweetler’de bir soruya cevap olarak “rekabet birleşerek daha iyi bir ürün getiriyor” dedi. Ayrıca Sun açıklamalarına şunlarıda ekledi.

Gelecekte, endüstriyi daha iyi hale getirmek için Ethereum geliştiricileri ve Ethereum üzerine kurulu işletmelerle işbirliği yapacağımızı düşünmekteyim.”

Sun ayrıca, işlem hacminin en az 100 kat artacağını ve işlem ücretlerini önemli ölçüde azaltacağını iddia ettiği Tron için ölçeklenebilirlik sorunun çözümünün 2019 yılının ikinci çeyreğinde uygulanacağını açıkladı. Bu hizmetin adını ise Sun Network adlı bir çözüm olarak sunmuştu, bu hizmetin lansmanı üzerinden herhangi bir tarih vermekten kaçındı.

Bu yıl ikinci çeyreğinde Tron’un alt koin olan Zcash (ZEC) tarafından kullanılan “gizlilik seçeneğine sahip bir ağ” teknolojisini kullanacağınıda belirtti.

İki büyük kripto para borsası, Singapur merkezli Huobi Global ve Malta merkezli OKEx Tron tabanlı stabil koin USDT tokenini destekleyeceklerini açıkladılar.

Kaynak: Cointelegraph

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.