TRON 4.0 Çıkış Tarihi Açıklandı!

0

Kripto para biri TRON’un (TRX) kurucusu Justin Sun tarafından yapılan açıklamaya uzun bir süredir konuşulan TRON 4.0’ın çıkış tarihi 7 Temmuz’da olacağı takipçilerine bildirildi.

Ana yönetici ağını 25 Haziran 2018’de faaliyete geçiren TRON, ikinci “bağımsızlık günü’nü” kutlayacak. 25 Haziran 2018’den beri üç büyük güncelleme geçiren platform, dördüncü güncellemeyi ise tam 1 ay sonra gerçekleştirecek.

Medium’dan yapılan açıklama da TRON 4.0’ın piyasaya sürülmesinin Blockchain tarihi için önemli bir dönüm noktası olacağı iddia edildi. TRON 4.0 ile gelecek olan sanal makine tarafından destekli ilk akıllı sözleşme gizlilik protokolünün kullanıma sunulacağı, bu protokolünde “mevcut en güvenli, en üretken ve tasarruflu” gizlilik protokolü olduğu belirtildi. Bu güncellemeyle birlikte blok onay sürelerinin 57 saniyeden 3 saniyeye düşeceği, bu güncellemelerin TRON 4.0’ı diğer halka açık zincirler arasında öne çıkartılacağı belirtildi.

Ayrıca TRON’un bu güncellemesiyle finans dünyasına da açıldığı söyleniyor. Justin Sun, TRON 4.0’ın finansal kurumlar ve işletmelerin Blockchain’e giriş kapısı olacağını dile getiriyor.

Kaynak: Medium

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın