TRON 4.0 Çıkış Tarihi Açıklandı!

Kripto para biri TRON’un (TRX) kurucusu Justin Sun tarafından yapılan açıklamaya uzun bir süredir konuşulan TRON 4.0’ın çıkış tarihi 7 Temmuz’da olacağı takipçilerine bildirildi.

Ana yönetici ağını 25 Haziran 2018’de faaliyete geçiren TRON, ikinci “bağımsızlık günü’nü” kutlayacak. 25 Haziran 2018’den beri üç büyük güncelleme geçiren platform, dördüncü güncellemeyi ise tam 1 ay sonra gerçekleştirecek.

Medium’dan yapılan açıklama da TRON 4.0’ın piyasaya sürülmesinin Blockchain tarihi için önemli bir dönüm noktası olacağı iddia edildi. TRON 4.0 ile gelecek olan sanal makine tarafından destekli ilk akıllı sözleşme gizlilik protokolünün kullanıma sunulacağı, bu protokolünde “mevcut en güvenli, en üretken ve tasarruflu” gizlilik protokolü olduğu belirtildi. Bu güncellemeyle birlikte blok onay sürelerinin 57 saniyeden 3 saniyeye düşeceği, bu güncellemelerin TRON 4.0’ı diğer halka açık zincirler arasında öne çıkartılacağı belirtildi.

Ayrıca TRON’un bu güncellemesiyle finans dünyasına da açıldığı söyleniyor. Justin Sun, TRON 4.0’ın finansal kurumlar ve işletmelerin Blockchain’e giriş kapısı olacağını dile getiriyor.

Kaynak: Medium

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.