Topluluk İddialı: Ripple Fiyatı Temmuz’da Uçacak!

Uzun bir düşüş döneminden sonra, kripto para piyasası nihayet toparlanıyor ve varlıklarının çoğu, piyasa değerine göre en büyük token’ların biri olan Ripple da dahil olmak üzere yeşilde işlem görüyor ve kripto topluluğun, Temmuz sonu fiyatının daha da iyileşeceğini tahmin etmesine yol açıyor.

CoinMarketCap topluluğu, platformun kullanıcılarının kripto fiyat tahminleri yapmasına olanak tanıyan “Fiyat Tahminleri” aracını kullanarak, yapılan en son tahminlere göre, XRP fiyatının 31 Temmuz 2022’de ortalama 1,95 dolarla işlem göreceğini gösterdi

Ripple fiyatının mevcut 0.3385 dolarlık fiyattan 1,6115 dolara %476.11 yükseleceğini tahmin eden söz konusu ankete katılan kişi sayısı 3.244 olarak kaydedildi.

Ripple

Yılın başlangıcından bu yana XRP, 1 Ocak’taki 0,84 dolardan 0,3385 dolara düşerek aşağı yönlü bir model izledi ve bu olay, gözlemlenen zaman çizelgesi sırasında %59,7’lik bir düşüş olan yayın zamanında olduğu yerdeydi.

marketcap

Haber hazırlanırken, XRP’nin toplam piyasa değeri 16.9 milyar dolarda yer alıyordu.

Topluluğun sahip olduğu iyimserlik, XRP’den bağımsız ancak XRP ekosisteminde önemli bir oyuncu olan yazılım şirketi Ripple’ın, Yargıç Sarah Netburn’ün, düzenleyicilerin tutarsız ifadeler nedeniyle hayal kırıklığını dile getirmesinin ardından ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu‘na (SEC) karşı açılan davayı kazanması beklentilerinden kaynaklanıyor olabilir.

Koinfinans.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere, Haziran ayı sonlarında Ripple’ın Toronto, Kanada’da yeni bir ofis açtığını ve veri bilimcileri ve uygulamalı makine öğrenimi bilimcileri de dahil olmak üzere yüzlerce blockchain yazılım geliştiricisine genişleme hedefleri doğrultusunda 50 mühendisi işe almayı planlıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Finbold


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.