Terra Classic Fiyat Analizi: Yüseliş Gelecek Mi, İşte Al-Sat Seviyeleri!

Geçtiğimiz üç hafta boyunca LUNC fiyatı, hem boğaların hem de ayıların hakimiyet eksikliğine tanık oldu. Bu da dar bir aralık oluşumuna yol açtı. Daha geniş piyasa belirsizliğine yanıt olarak, coin fiyatı hala 0,000094 ila 0,000082 dolar seviyelerinde. Bununla birlikte, daha düşük zaman dilimi grafiğine daha yakından bakıldığında, bu konsolidasyon aşaması, piyasa satıcılarına ekstra bir avantaj sağlayan azalan üçgen adı verilen bir düşüş modelinin oluşumunu göstermektedir.

LUNC Fiyat Günlük Grafik

  • Alçalan üçgen formasyonu, altta yatan satış momentumunu hızlandıran bir düşüş trendi devam formasyonudur.
  • 0,82 dolarlık boyun çizgisi desteğinin kaybedilmesi LUNC fiyatında %15’lik hızlı bir düşüşü tetikleyecektir.
  • LUNC coin’deki gün içi işlem hacmi 17,1 Milyon dolar olup %5’lik bir kayba işaret etmektedir.

LUNC

Devam eden konsolidasyonun ortasında, LUNC fiyatı üçgenin formasyon direnci trend çizgisinden ve boyun çizgisi desteğinden ayrı ayrı en az dört kez sıçradı. Bu geri dönüş, bu formasyonun piyasa katılımcıları üzerindeki etkisini gösterir. Bu nedenle gelecekteki eğilimleri belirleme olasılığını artırır.

Fiyatlar üçgen yapı içinde daraldıkça, satış baskısının da zaman içinde hızlanması muhtemeldir. Dolayısıyla, 4 saatlik bir mum kapanışıyla 0,000082 dolarlık boyun çizgisinin altına inilmesi, fiyatları %15 aşağı çekerek 0,00007 dolara düşürmesi mümkün.

LUNC fiyatı için düşüş görünümü makul görünüyor. Ancak genel trend çizgisinin üzerinde bir kırılma satıcının motivasyonunu dengeler. Bu da altcoin‘i 0,000094-0,000098 dolara doğru itecektir.

LUNC Fiyatı 0.00007 Dolara Ulaşacak Mı?

Azalan üçgen formasyonunun etkisi altında, LUNC fiyatının hakim düşüş trendini uzatması muhtemeldir. Bir sonraki önemli destek 0,00007 dolar seviyesinde yer aldığından, 0,000082 dolar desteğinin altında bir düşüş eğilimi, ilgilenen bir hedefe kısa satış fırsatı sunacaktır.

Bollinger Bandı: BB göstergesinin daralması, piyasa oynaklığında yaklaşan bir artışa işaret eder. Bu da yüksek momentumlu koparma eylemi için potansiyel bir ticaret fırsatı yaratır.

Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaması: MACD (mavi) ve sinyal (turuncu) çizgisi arasındaki çoklu geçişler, trader’lar arasında kararsızlığı yansıtır.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : CoinGape


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.