Telekomünikasyon Şirketi: Büyük Bir Blockchain Ağı Kuruyoruz

Hindistan’daki telekomünikasyon şirketlerinden biri olaran Reliancr Jio Infocomm yapmış olduğu paylaşımda dünyanın en büyük Blockchain ağlarından birinin duyurusunda bulundu.

Jio’nun Genel Müdür Shri Mukesh D. Ambani şirketin düzenlediği özel bir etkinliğe katıldı. Ambani nu etkinlikte şirketin son zamanlarındaki performanslarından söz etti ayrıca şirketin Blockchain’e duyduğu ilgidende bahsetti.

Blokchain Ağı ve Telekomünikasyon

2015 yıllarında kurulan bu telekomünikasyon şirketi şu anda Hindistan’ın en büyük şirketleri arasında gösteriliyor. Şirket 2015 yılından itibaren kısa sürede 330 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmayı başardı.

Ambani yapmış olduğu açıklamalara göre büyük bir hızla büyüyen bu şirketin şimdili hedeflerimden biri yeni bir Blockchain ağı geliştirmek. Açıklamalara bakacak olursak şirket dünyanın en nüyük Blockchain platformlarından birini geliştirmeyi planlıyor.

Fakat şirket planlarıyla ilgili henüz detaylı bir bilgi paylaşmadı. Fakat Ambaninin açıklamasına göre bu platformun içerisinde ilk kurulduğu günden itibaren on binlerce düğüm olacak ve bunların hepsi düzgün bir şekilde çalışır halde olacak.

Kaynak: Cointelegraph

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.