Kasım 20, 2023

Solana Tabanlı Meme Coin Fiyatı %40 Fırladı ve Tartışmaları Beraberinde Getirdi!

Solana ağında yer alan ilk meme coin BONK fiyatı son 24 saatte %40’ın üzerinde artış kaydetti. Meme coin’in bir süre önce likidite havuzlarından tek taraflı stake etmeyi aktif etmesine ek olarak topluluk odaklı bir token olarak ön plana çıkması bu yükseliş trendinin arkasındaki itici güç olarak yorumlanıyor.

BONK fiyatındaki yükseliş kripto meraklıları ve sektörün önde gelen isimleri arasında da çokça konuşuldu.

Solana‘nın kurucu ortağı Anatoly Yakovenko ve kripto yatırımcısı olan Chris Burniske, meme coin’lerin potansiyeli hakkında bir tartışma yaptı.

Yakovenko, meme coin‘lerin mizahi kökenlerinin ötesine geçerek küresel bir hareketi besleyip besleyemeyeceğini ileri sürüyor.

Burniske yanıtında, önceki kripto girişimlerinin yanlış adımlarını düzeltmek için meme coin’lerin sadece içeridekilere değil tüm katılımcılara fayda sağlaması gerektiğini vurguladı. Değerli emeği, ürettiği sermaye ile uyumlu hale getirmenin önemini vurguladı.

Konuyla ilgili olarak, 20 Kasım’da yapılan bir duyuruya göre, BitMEX’te yeni bir BONK sözleşmesi listelenecek. Yeni liste olan 100BONKUSDT, yatırımcılara yarından itibaren 10 kata kadar kaldıraçla sürekli takas yapma fırsatı sunacak.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere 100 ayrı BONK tokenine eşdeğer olan 100BONK’un listelenmesi, yatırımcılar için daha erişilebilir bir giriş noktası sunuyor.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.