Shiba Inu’da Dikkat Çeken Grafik, Fiyat Düşecek mi?

0
Shiba Inu'da Dikkat Çeken Grafik, Fiyat Düşecek mi?

Shiba Inu (SHIB) geçtiğimiz haftaki fiyat hareketinden sonra CoinMarketCap sıralamasında 15. sırada yer aldı. Piyasalardaki genel düşüş eğiliminin yanı sıra satış emirlerinin baskın olması nedeniyle varlığın grafiklerde gösterdiği kayıpların önümüzdeki günlerde de devam etmesi oldukça muhtemel görünüyor. SHIB fiyatının bir yükseliş yaşayabileceğine dair bazı kayda değer destek seviyeleri olsa da genelde düşüş eğilimi baskın görünüyordu. Peki Shiba Inu fiyatı düşmeye devam edecek mi?

Shiba Inu (SHIB) 2 Saatlik Grafik

shiba inu

Nisan ortasında 0,000002183 dolardan 0,00003 dolara kadar yükselen bir SHIB hareketine dayalı olarak bir dizi Fibonacci geri çekilme ve uzatma seviyesi (sarı) çizildi. Bu yukarı yönlü hareket, o sırada, daha düşük zaman dilimlerinde piyasa yapısını kırıyor ve yükselişe çeviriyor gibi göründüğünden, %61.8 ve %78.6 geri çekilme seviyelerinin destek olarak kalması bekleniyordu.

Nisan ayının ilerleyen dönemlerinde ise bu seviyeler birer destek olarak kırıldı ve SHIB fiyatının yukarı hareketin %100’ünü geri almayı başardı ve düşmeye devam eti. Haber hazırlanırken %200 seviyesi şu an bir mola vermiş gibi görünüyor. Grafiğin daha alt seviyelerinde 0,0000094 dolar ve 0,0000054 dolar seviyelerinin önümüzdeki günlerde destek görevi görmesi bekleniyor.

shiba inu analiz

SHIB fiyatı düşmeye devam edecek mi? SHIB’in basın zamanında işlem gördüğü yerden 0.0000094 dolar işaretine bir düşüş, %40’lık bir düşüşü temsil ediyor. İki saatlik grafikteki RSI, nötr 50’yi geçemedi ve bunu yaparken düşüş eğilimi oluşturdu. Fiyat düşerken RSI yükseldi ve böyle bir gelişme düşüş eğiliminin devam ettiğini gösteriyor.

Stokastik RSI da 80’in üzerinde düşüş eğilimi oluşturdu ve son saatlerde düştü. A/D de düşüş trendindeydi ve piyasalarda belirgin satışlar olduğunu gösteriyordu.

SHIB, 0.0000136 doların altındaki bir günlük kapanış yaparsa, grafiklerde daha düşük destek seviyesine yönelmesi muhtemeldir. Böyle bir senaryoda kısa pozisyon açılması düşünülebilir. Alternatif olarak, daha riskli bir girişim, önümüzdeki birkaç saat içinde bir Shiba Inu kısa pozisyonu oluşturmaya başlamak olabilir ve stop-loss, %161,8’lik uzatma seviyesinin hemen üzerinde, 0,0000168 dolarda ayarlanabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın