Nisan 8, 2022

Shiba Inu (SHIB) Metaverse Arazileri Satışa Çıkıyor, Fiyat Yükselebilir mi?

Shiba Inu (SHIB), metaverse projesinin arazilerinin bu hafta sonu açık arttırmaya çıkaracağını açıkladı. Shiba Inu tarafından gelen bu haber, yatırımcılar arasında bir yükseliş hissiyatı yarattı. Proje kapsamında 36,431 arazinin satışa çıkarılacağını belirtti.

Shiba Inu Metaverse Arazileri Satışta

Dogecoin katili olarak anılan Shiba Inu, kısa süre önce metaverse’te sanal arazilerin satışına ilişkin bilgiyi duyurdu. Hafta sonu 36.431 adet dijital gayrimenkul satışa çıkacak.

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, metaverse arazilerin “çok yakında” kullanılabilir hale gelebileceğinin altını çizdi. Kusama’nın önceki duyurusundan bu yana, dijital gayrimenkul içeren metaverse geliştirme aşamasında yer alıyordu.

Shibarium olarak da bilinen proje, arazi satışlarının başlamasıyla birlikte bir sonraki aşamaya geçmiş oldu. Proje bu konuda Katman-2 konusunda önemli bir dönüm noktasına ulaştı.

shiba inu

Metaverse projesi  şu anda Alfa aşamasında yer alıyor ve yakında Beta aşamasına geçmeye çok yakın. Geliştiriciler, yatırımcılar için sürprizlerle dolu bir yılda daha fazla güncelleme sunmak istiyor.

Shiba Inu ekosistemi, meme coin’i ve LEASH tutan trader’lar için yeni yatırım fırsatları açmaya devam ediyor. Meme coin, yanma portalını başlatmaya ve dolaşımdaki arzından daha fazla SHIB azaltmaya da hazırlandığını yakın zamanda açıklamıştı.

SHIB fiyat trendini değerlendiren analistler, meme coin fiyatında %70’lik bir yükseliş olabileceğini öne sürdü. Meme coin’inn fiyat tablosunda bir Adem ve Havva modeli göründüğünü belirten analistler. 0,0000329 doların üzerinde bir günlük kapanış, SHIB fiyatını kırılmaya yaklaştırabilir ve alıcılara %70’lik bir kazanç sağlayabilir.

Shiba Inu son zamanlarda ekosistem üzerinde geliştirmeler yapmaya devam ederken, bir yandan da kripto dünyasında daha fazla etki kazanmak için yeni fırsatlar sunmaya çalışıyor. Geliştiricilerin yaptığı bu hamleler sizce de ekosistemin gelişimini beklenilen seviyede yükseltmeye yardımcı olacak mı? Meme coin olarak tanıtılan proje, Katman-2 çözümler arasında adından söz ettirebilir mi? Görüşleriniz bizim için önemli.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.