Mart 27, 2024

Shiba Inu Ortağı Olan Yapay Zeka Token’ına Bu Borsadan Listeleme Haberi: Fiyat %20 Fırladı!


Shiba Inu coin’in ortağı olan Bad Idea AI, son zamanlarda yerel token’ları BAD’in yaklaşık %20 oranında yükselmesiyle dünya çapında büyük bir ilgi çekti. Bu dikkate değer fiyat artışı, özellikle tanınmış bir kripto para borsası olan GateIO’nun duyurduğu ve piyasadaki iyimserliği artıran bir listelemenin etkisiyle gerçekleştiği belirtiliyor.

Bad Idea AI, merkezi olmayan otonom organizasyonları (DAO’lar) güçlendiren çözümleri kolaylaştıran yapay zeka teknolojisinin öncüsüdür. Shiba Inu ile işbirliği yaparak, proje kripto para birimi alanında önemli bir adım atmış gibi görünüyor. Çünkü Shiba Inu önde gelen meme coindir.

GateIO BAD Desteğini Genişletiyor

GateIO tarafından paylaşılan resmi duyuruya göre, yeni liste olan BAD/USDT, bugün UTC saatiyle 9:00’dan itibaren işlem görmeye başladı. CEX tarafından yapılan bu duyuru, firmanın token’a destek sunma çabalarını gözler önüne serdi. Buna karşılık, BAD’nin fiyatı yukarıda da belirtildiği gibi önemli ölçüde yükseldi.

Ayrıca, daha önce de gözlemlendiği gibi, GateIO’nun listeleme faaliyetleri token’lar üzerinde olumlu bir piyasa etkisine sahip gibi görünüyor. Bu ayın başlarında, CEX’in Shiba Inu’nun BONE tokenı için marj ticaretine başlamasıyla, Shibaswap’ın BONE fiyatı dahi yaklaşık %10 oranında arttı. Bugünkü yükselişe gelince, Bad Idea AI token’ının değer kazanması da bu eğilime paralel olarak gerçekleşti. Özellikle, BAD’ın rallisi, Shiba Inu’nun daha geniş piyasa trendiyle uyumlu bir şekilde ilerlediği gözlemlendi.

BAD Token Rallisi

Bu haber yazıldığı sırada, Bad Idea AI tokenı son 24 saat içinde %18,18 oranında önemli bir artış gösterdi. Ek olarak şu anda 0,00000006627 dolar seviyesinde işlem görüyor. Token, 24 saatlik işlem hacminde %69,22’lik bir artış ve piyasa değerinde %17,07’lik bir sıçrama ile birlikte yukarı yönlü bir ivme kazandı.

Projenin listeleme yöneticisi, Bay Lightspeed adı altında bir X’te bir gönderi yayınlayarak listeleme işleminin Bad Idea AI için önemli bir kilometre taşı olduğunu belirtti. Shiba Inu ile ortaklığından türetilen yapay zeka sohbet robotu S.A.R.A.H. ile birlikte, proje sektördeki konumunu daha da güçlendiriyor. Bu arada, ortağı Shiba Inu da Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’in bugün vurguladığı gibi olağanüstü kazanımlar kaydetti.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?