Shiba İnu Konsolide Olmaya Devam Ederken, Fiyat %28 Yükselişe Hazırlanıyor!

Shiba Inu (SHIB), 22 Ocak tarihinden beri daha düşük zirveler ve daha düşük seviyeler göstererek konsolidasyon aşamasında sıkıştı. Bu konsolidasyon hem satıcılar hem de alıcılar açısından bir durum yaratırken, fiyat yükseliş için hazırlanıyor.

NASDAQ öncülüğünde küresel hisse senedi piyasalarından gelen olumlu haberler, genel olarak dünyadaki piyasalara ve kripto para piyasalarına olumlu bir ivme kazandıracak gibi görünüyor. Boğaların süreçte 200 günlük Basit Hareketli Ortalama’nın (SMA) üzerine çıkmasını beklemek ve Shiba Inu fiyatının %78.6 Fibonacci seviyesi olan 0.00002782 dolara ulaşmasını beklemek yatırım yapmak için doğru bir hamle olabilir.

Shiba Inu fiyatı, 22 Ocak tarihinde 0.00001730 seviyesine ulaştıktan sonra, şimdilik yılın en düşük seviyesine ulaşmış olabilir. O seviyeden beri fiyat alıcılar ve satıcılar arasında konsolidasyon için ‘daha düşük yüksek seviye’ ve ‘daha düşük seviye’ yaratarak, 0.00002170 dolar seviyesinde yanal hareket sergiledi.

Meme coin fiyatı o kadar yoğunlaştı ki, bir kopuş zamanı artık her iki taraftan da beklenen bir hamle haline geldi. Küresel piyasalar ön plandayken ve risk varlıkları fiyatları yönetirken, bu rüzgarlar kripto para birimlerine dönüşecek ve hedef olarak 0,00002782 dolara doğru bir yükseliş kırılması için zemin hazırlayacak.

Bu süreçte SHIB fiyatı, 200 günlük Basit Hareketli Ortalama’yı (SMA) 0.00002562 dolar seviyesinden kurtacak ve bu, yalnızca bir kez ihlal edildiği için pek önemli bir durum olmayacak.

Boğalar bunun yerine, %78.6 Fibonacci seviyesi olan ve yapımda bir yükseliş trendi olabileceğinin önemli bir göstergesi olan 0.00002782 dolara bakmak isteyecekler. 55 günlük SMA 0,00003000 dolar civarında oldukça ağır göründüğünden, daha fazla yükseliş, kuyruk rüzgarlarının nasıl davrandığına bağlı olacaktır.

SHIB fiyat grafiği

Alternatif olarak, konsolidasyon, ayıların boğaları tuzağa düşürmesi ve fiyat hareketinin 0,00001730 dolara, hatta muhtemelen 0,00001500 doların aylık S1 destek seviyesine düşmesiyle birlikte düşüş eğilimi görebilir.

Düşüşün kırılmasının nedeni, yükselen fiyatlar ve yeniden kötüleşen iş sayıları ile küresel bir durgunluğa işaret etmeye başlayabilen çok dalgalı ekonomik verilerden gelebilir. Bu, kripto para birimlerini geri plana atabilecek küresel bir riskten kaçış dalgasını tetikleyecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Fxstreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.