Shiba Inu Balinaları Çıldırdı: Yükseliş Geliyor mu?

On-chain veri sağlayıcı WhaleStats’in verilerine göre, Ethereum tabanlı token’lara yatırım yapan en büyük 100 balina cüzdanı çılgın miktarlarda Shiba Inu (SHIB) biriktirmeye devam ediyor. Haber hazırlanırken popüler meme coin SHIB, bu cüzdanlarda yer alan portföylerin en büyük kısmını oluşturuyordu.

Shiba Inu Balinaları Biriktirmeye Devam Ediyor

WhaleStats‘in sağladığı verilere göre Shiba Inu’nun Ethereum zincirinde en çok satın alınan varlıklardan birisi olduğu net bir şekilde görülebiliyor. Verilere göre SHIB, bu balinalar tarafından USD değerinde de en çok değere sahip olan varlık.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, balinalar son zamanlarda Shiba Inu biriktiriyor ve şimdi oluşan portföyleri bu popüler meme coin’in yüzde 22.35’lik orana sahip olduğunu gösteriyor. Bu portföyde yer alan token’ların toplam değeri 559.974.432 dolar.

Portföyde Shiba Inu’nun yanında yer alan tokenler arasında Chainlink’in yerel token’ı LINK yer alıyor. Şu anda en çok işlem gören ERC-20 tokeni iken BAT en yaygın olarak tutulan token konumunda.

Shiba Inu

Cüzdanına Tolkien’in ikonik romanı “The Lord of the Rings”in anahtar cüce karakterlerinden birinin adını veren büyük bir Ethereum yatırımcısı “Gimli”nin 750 milyar SHIB token’ı satın aldı. Cüzdan bu satın alımı, her biri 250 milyar token içeren ile üç işlemde tamamladı. Cüzdan sahibi bu yatırımı için 8,4 milyon dolar harcadı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.