SHIB Geliştiricileri Yeni Bir Gelişmeye İşaret Ediyor: CK1 Nedir?

Shiba Inu’nun resmi Discord çekirdek personellerinden birinin Twitter hesabı olan Shiba Kraken, birçok spekülasyona sebep olan yeni bir şifreli fragman yayınladı. Bu paylaşım sonucunda topluluk, videonun yeni bir lansmanı, yeni bir SHIB özelliğini, bir iş birliğini veya gerçekleşmekte olabilecek bir duyuruyu ifade edebileceğine yönelik tahminlerde bulundu.

Shiba Inu “CK1” terimi videoda kabartmalı olarak yer alıyor ve topluluğa yeni gelişmenin bu isim etrafında döndüğünü gösteriyor. Bununla birlikte, fragmanda çok fazla ayrıntı açıklanmadı ve duyurunun içeriği spekülasyonlara bırakıldı.

“Hey shib ordusu!!!! CK1 SHIBARMY” 

16 saniyelik video, ilk birkaç saniyede “Hey SHIBArmy” yazısıyla Shiba Inu topluluğunun dikkatini çekti. Ayrıca Shiba Inu Lider geliştirici de CK1 yazan bir tweet yayınladı:

CK1 nedir? Topluluk tahminlerde bulundu

Ancak teaserın en önemli kısmı videonun 10. saniyesinde eklenen “CK1” ifadesiydi. Bu ifade, Shiba Inu topluluğundaki herkesin konuşmasını ve birçok insanın geliştirme ekibinin “CK1” ile neyi ifade etmeye çalıştığını tahmin etmeye çalışmasına neden oldu.

Çok fazla ayrıntı paylaşılmadan, SHIBArmy’nin bazı üyeleri, Shiba Inu geliştirme ekibinin videoda Calvin Klein’e atıfta bulunduğunu ve birçok kişinin ekibin önde gelen moda tasarım markasıyla işbirliği yapıyor olabileceğini ima ettiğini öne sürdü.

Ayrıca Google aramaları, “CK”nin Calvin Klein tarafından geliştirilen bir parfüm kokusu olduğunu da ortaya çıkardı. Ne yazık ki, Shiba Inu ekibi kısa bir süre içerisinde “Calvin Klein değil… #SorryNotSorry” diyerek bu tahmini reddetti.

Ekip bunun ardından dakikalar sonra, “Crusader Kings değil.. #SorryNotSorry.” diyerek tekerar topluluğun tahminlerini çürüttü:

 

 

Ekip ayrıca, kodu çözüldüğünde “CK1” anlamına gelen “CharlieKilo 1 #SHIBARMY” askeri kodunu tweetlediğinde daha fazla kafa karışıklığına neden oldu.

Ekip hala “CK1” ifadesinin anlamını açık olarak belirtmediğinden, topluluğun ‘CK1 nedir?’ sorusunun cevabını öğrenebilmek için resmi bir onay için beklemekten ve resmi hesapları izlemekten başka bir şansı kalmadı.

Shiba sadece bir meme coin değil

İlginç bir şekilde, topluluk bu yaklaşan duyurunun ekibin Shiba Inu’nun (SHIB) bir meme coin olmadığını kanıtlamak için gerçekleştirdikleri planların bir parçası olması bekleniyor.

Bu arada, bu duyuru, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın topluluğa önümüzdeki haftalarda daha fazla güncellemenin açıklanacağı sözünü vermesinden üç günden kısa bir süre sonra geldi.

“Gün batımını izliyorum, ancak Shib’in geleceği hiç bu kadar parlak olmamıştı. Harika bir hafta sonu geçirin Shib ordusu; Önümüzdeki haftalarda ve aylarda sabırsızlıkla beklemeniz gerekecek çok şey var. ÇOK.”

shiba

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.