Mayıs 3, 2022

SHIB Değil: Popüler Meme Coin Majör Dönüm Noktasına Ulaştı! 

Gerçekleştirdikleri agresfi pazarlama kampanyası sonucu en trend meme kripto para birimlerinden biri haline gelen Floki Inu (FLOKI), kriptodaki en popüler oyna-kazan projelerinden birisi olan Valhalla’nın lansmanına doğru önemli bir dönüm noktasına ulaştı.

Ekip bugün yaptığı bir açıklamada, oyunun Alpha Battle Arena bölümünün 2 Mayıs 2022’den itibaren resmi olarak halka açık olduğunu tweet yoluyla açıkladı.

“#Floki, Valhalla Alpha Savaş Arenasını kullanıma açtı.”

Geliştiriciler tarafından resmi bir mediumblog gönderisi aracılığıyla paylaşılan ayrıntılara göre, oyunun heyecan verici unsuru artık herkese açık. Bu gelişme sonucu artık topluluk, platformdaki hataları bildirebilecek ve Valhalla Ekibine geri bildirim sağlayarak Valhalla’nın gelişimine yardımcı olabilecek.

Ekibin görünüşe göre, bu son sürüme, yeni oynanabilir bir Vera -ilgi çekici ve güçlü Hushroom- eklediği bildirildi.

Ayrıca memecoin‘in ekibi, bunun oyunun son versiyonu olmadığını ve gelecekte ek Valhalla güncellemelerinin yayınlanacağını belirtti. Oyunun tam sürümünün 2022 yılı içerisinde çıkması bekleniyor.

Bunların yanı sıra Valhalla ekibinin, önümüzdeki birkaç gün veya hafta içinde Valhalla’ya heyecan verici ve çok beklenen bir sosyal unsur getirmesi beklenen lonca sistemini yayınlaması da konuşulanlar arasında.

Valhalla’nın savaş alanı bölümünün Alpha sürümünün testnet’inin iki ay önce 28 Şubat 2022’de piyasaya sürülmesi nedeniyle, oyunun şu anki sürümü oyna-kazan özelliğini desteklemiyor.

valhalla

Floki inu nedir?

Floki Inu, Elon Musk’ın popüler TV dizisi Vikings’deki eksantrik gemi yapımcısının adını taşıyan “Floki” adlı Shiba Inu yavrusundan ilham alarak Haziran 2021’de piyasaya sürülen bir meme kripto para birimidir.

Floki, orijinal geliştirici ekbi terk ettikten ve projenin başarılı olma fırsatını elinden aldıktan sonra, meme token Temmuz ayında “V2” versiyonuyla yeniden ortaya çıkmayı başardı.

Ardından Shiba Inu rakibi, agresif bir pazarlama kampanyalarıyla Kasım ayından itibaren manşetlerde tekrar yerini almaya başladı

Floki şu anda kripto para birimi endüstrisinin ana akım haline gelmesine yardımcı olacak tamamen yeni bir ekosistem geliştiriyor. Yeni Floki-verse, şu anda NFT endüstrisinin en trend segmentlerinden biri olmaya devam eden oyna-kazan modeline dayanıyor.

Floki Inu fiyatı, piyasadaki trend nedeniyle çok büyük bir fiyat fırlaması yaşayamadı. 0.000014 dolar seviyesinden 0.000016 dolardaki son 24 saatlik en yüksek seviyesine ulaşan meme coin, 10.25 milyon dolarlık piyasa değeri ile 0.000015 dolardan işlem görüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler:

[irp posts=”54098″ name=”Dünyada İlk: Düzenleyici Kurumun Seçimi Bu Metaverse Coin Oldu!”]

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : thecryptobasic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.