Mart 26, 2022

SHIB Balinası Bu 2 Altcoin’i Zulasına Ekledi – SHIB’de ise 271 Milyon Alım Gerçekleşti! 

  • Üst düzey bir SHIB balinası portföyünü yeni kripto para biriminleriyle genişletirken, başka bir balina, büyük miktarda Shiba Inu yığını satın aldı.

Etherscan’dan alınan ve balina izleme platformu WhaleStats tarafından paylaşılan veriler, büyük bir Ethereum yatırımcısının Shiba Inu (SHIB) meme kripto para biriminde toplam 271 milyardan fazla token’ı cüzdanına eklediğini gösteriyor.

Bu arada, bir başka büyük SHIB balinası (elinde 91 milyon dolar değerinde meme kripto para birimi bulunuyor) büyük miktarlarda başka trend altcoin‘lerden satın aldı.

Balina 271.3 milyon Shiba Inu (SHIB) ele geçirdi

WhaleStats’ın dev cüzdan sıralamasında 207. sırada yer alan balina, son aldığı meme token paketi için 6.542.740 dolar ödedikten sonra kripto servetine toplam 271.370.420.630 SHIB ekledi.

Cüzdan hakkında Etherscan’dan ayrıntılı bilgi alındığında, bu balinanın son zamanlarda büyük miktarlarda Shiba Inu (SHIB) alıp sattığını gösteriyor, balinanın yaptığı işlemlerden bazıları yukarıda bahsedilenin iki katı kadardı.

Beş gün önce, aynı adres SHIB’de tamamen aynı miktarda bir alım gerçekleştirdi – 271.370.420.624 jeton – ancak dev cüzdan satın alma işleminden birkaç saat sonra aldığı token’ları sattı.

Bu haftanın başlarında KoinFinans, yine bir Ethereum balinasının (kriptoda büyük meblağları – en az bir milyon USD değerinde yatırımı – olan bir yatırımcı) 200.588.182.473 Shiba Inu’yu 4.944.498 dolara satın aldığını bildirmişti.

Bu satın alma işleminden sonra devasa cüzdanın en büyük ikinci meme kripto para birimindeki bakiyesi, 3.914.263.607.418 SHIB’e ulaştı.

SHIB balinası AAVE ve MKR satın aldı

Elinde 91.757.200 dolar değerinde Shiba Inu’ya (SHIB) sahip olan ve WhaleStats’ın balina sıralamasında 48. sırada yer alan “Sabo” takma adlı cüzdan, 1.024 Maker (MKR) satın alarak kripto varlıklarını genişletti ve balina bu stablecoin platformu için 2 milyon doların üzerinde ödeme yaptı.

“Sabo” adlı cüzdanun sahibi tarafından satın alınan bir diğer altcoin ise AAVE oldu. Balina merkezi olmayan finans protokolü (insanların kripto para birimleri ödünç vermesine ve ödünç almasına olanak tanır) olan Aave’e (AAVE) 2.746.299 dolar harcayarak 16.706 token aldı.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Utoday


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.