Santiment: Bu Altcoin’in Balinaları Birikim Moduna Döndü! Arzın Ne Kadarı Ellerinde?

0
Santiment: Bu Altcoin'in Balinaları Birikim Moduna Döndü! Arzın Ne Kadarı Ellerinde?

Blockchain analitik firması Santiment, ADA 1.00 doları geri almak için mücadele ederken Cardano’nun en büyük balinalarının davranışlarına ışık tuttu.

Santiment, Cardano’nun tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %60 düşmesine rağmen, ADA balinalarının son iki yılda mevcut arzın en büyük yüzdesine sahip olduklarını açıkladı. (Cardano balinaları, cüzdanlarında en az 10 milyon ADA tutan cüzdanlar olarak tanımlanır.)

“Cardano, tüm zamanların en yüksek seviyesi 3.10 dolardan bu yana %59 düştü. Bununla birlikte, varlığın en büyük balinaları (10 milyon ve üzeri ADA’ya sahip), iki yıl içinde %46.6 ile en yüksek arz yüzdesine geri döndü. Bu adreslerin büyük bir kısmının borsalara ait olduğunu unutmayın.”  

cardano seviye

Altcoin piyasasının geri kalanına bakıldığında, Santiment, Ethereum’a (ETH) dikkat çekiyor ve ETH’yi çevreleyen aşırı olumsuz duyarlılığın yakın gelecekte değişebileceğini söylüyor.

“İnanılmaz Mart’ın ardından piyasa değerleri düşmeye devam ederken kripto çevrelerinde dolaşan çok fazla düşüş beklentisi var. Özellikle Ethereum, fiyat artışından önce bile ağır bir FUD gördü ve #diptensatınal fırsatları doğabilir.”  

ethereum

Bitcoin‘e (BTC) gelince, analitik firması, son günlerde piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığı düzeltme yaşarken, çoğu trader’ın ortalama olarak kârla çıkmayı başardığını söylüyor.

“Bitcoin’in dün 39.4 bin dolara düşmesiyle, büyük miktarda kâr elde etme işlemi görüldü. İlginçtir ki, bu ani artışlar genellikle fiyatlar yükselirken meydana gelir ve bu, büyük olasılıkla birçok BTC’nin negatif kar bölgesinde olmasından hemen önce gerçekleşen trader kapitülasyonuydu.” 

bitcoin

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın