Samsung’un Blockchain Tabanlı Yeni Yayın Akışı Dönemi

0
204

Oyun ve e-spor merkezli video yayın platformu Theta.tv , geçtiğimiz Salı günü Samsung ile yaptığı anlaşmayla milyonlarca Samsung telefon kullanıcısının hizmetine sunulacak.

Cihazlarda yüklü olarak gelen Samsung Daily sistemi içerisinde bulunacak ve S20,S10,S9 ve Note9 ,Note10 serilerinin de içinde bulunduğu 75 milyondan fazla cihaza entegre edilecek.

Yayıncılara özel TFUEL Coin Kazanma Fırsatı

Benzer ve popüler yayın platformu Twitch’den en büyük farkı ise ,yayıncıların yayınlardan Theta özel koinleri olan TFUEL kazanmalarını sağlaması.

Samsung Daily , Galaxy serisi telefonlarda Bixby olarak bilinen ve yeniden tasarlanmış bir üst sürümü ve bu arayüz sayesinde haber akışları, video ve diğer içerikleri kullanıcılarına iletiyor. Bu sayede theta.tv doğrudan kullanıcılara ulaşabilecek. Ayrıca Samsung , 2017’de Theta Labs’e yatırım gerçekleştirmişti ve o tarihten itibaren partnerliklerini geliştiriyorlar.

Küreselleşme Adına Büyük Adım

Theta Labs CEO’su Mitch Liu açıklamalarda bulundu;

 

“Bu ticarİ ürün lansmanının Theta Network’ün küresel olarak benimsenmesinde kritik bir çekim noktası olduğuna inanıyoruz. Akışa çığır açan yaklaşımımız, Samsung’un dünya çapındaki kullanıcı tabanına mükemmel uyum sağlayacaktır. Theta’yı video içeriği ve veri dağıtımı için küresel bir altyapı yapma hedefimize doğru büyük bir adım. ”

Farklı Alanlar için Ortak Platfom

Oyun yayıncıları ve e-spor yarışmalarının içeriğine ek olarak Theta.tv, World Poker Tour turnuvalarının yanı sıra Consensus ve Crypto Asia Summit gibi blockchain konferanslarını da yayınlıyor.

CoinGenko’da güncel olarak TFUEL Coin fiyatı  $0,00631332  seviyelerinde işlem görüyor.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın