Ripple (XRP) Kripto Sektörünün Amazon’u Olabilir Mi?

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, blockchain ve ödeme protokolü şirketinin beş yıl içinde e-ticaret devi Amazon seviyesinde olmasını umut ediyor.

CNN’den Julia Chatterly ile Pazartesi günü yaptığı bir röportajda konuşan Garlinghouse, Ripple ve XRP’nin kısa vadeli fiyatlara rağmen iyi bir konumda olduğunu söyledi.

Ripple’ın potansiyeli ile ilgili konuşan Garlinghouse, 5 sene içerisinde kripto para sektörünün Amazon’u olmak istediklerini dile getirdi. Ripple ve XRP’nin son dönemlerde oldukça iyi performans gösterdiğini vurgulayan CEO, kısa vadeli fiyat hareketlerinin dikkate alınmaması gerektiğini söyledi ve uzun vadeli görünüme odaklanmayı tercih etti.

İlginç bir benzetme yapan Garlinghouse, piyasa değeri birkaç yüzmilyar dolar olan kripto sektörünün ileride trilyon dolarlık altın ve gümüş piyasası ile karşılaştırılabilir hale geleceğini söyledi. Brad Garlinghouse ek olarak son haftalardaki piyasa durumunuda şu sözlerle değerlendirdi:

“Geçen sene kadromuza 150 kişi daha ekledik. Öyle zannediyorum ki kendilerini bizimle rekabet etmek için konumlandıran projeler geçtiğimiz yılı küçülme planları ile atlatmıştır. Zira 2019 genel manada düşüşün sürdüğü bir yıldı. Son birkaç haftada ise genel bir iyimser havanın estiğini söylemek mümkün.”

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.