Ripple Fiyatı 1 Dolar Olabilir, İşte Dikkat Çeken Detaylar

0
Ripple Fiyatı 1 Dolar Olabilir, İşte Dikkat Çeken Detaylar

Ripple ekosisteminin yerel token’ı XRP’nin fiyatı son zamanlardaki en yüksek seviyesi olan 0,559 dolar bu yana %74 artış kaydetti. XRP fiyatı son bir saattir azalan bir üçgende yer alıyor ve bu modelin yakında çözülmesi beklentiler arasında. Teorik tahmin tekniklerine göre model çözüldükten sonra fiyat %15 oranında düşüş kaydedecek. Bu görünüme rağmen uzun vadeli görünüm olumlu hissiyatını korumaya devam ediyor.

Orta nokta 0,45 dolar civarında yer alırken, ayıların bu seviyede önemli bir dirençle karşılaşması bekleniyor. Bu seviyeyi geçtikten sonra, XRP fiyatı muhtemelen %5 ila %6 oranında düşebilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, ilk olarak Aralık 2020’de açılan Ripple ve SEC arasındaki devam eden yasal anlaşmazlığın çözülmesi de birçok isme göre an meselesi. Herhangi bir düşüş olup olmadığını görmek ilginç olacak çünkü satın almak için iyi bir zaman.

Ripple

0,381 ila 0,439 dolar arasında, günlük veya bir günlük talep bölgesi ortaya çıkabilir. Bir saatlik bir zaman diliminde, azalan üçgen, XRP hedefini daha önce belirtildiği gibi çok önemli bir dönüm noktası olan 0,381 dolar civarına yerleştiriyor.

Talep nedeniyle azalan üçgen kırılırsa XRP’nin nereye gidebileceğini görmek oldukça ilgi çekici olacak. Mayıs ayının ikinci haftasında talep bölgesindeki fiyatlar oluşmaya başladı. 0,40 dolar civarında fiyat birikimi yakından takip edilmelidir. Bunlara ek olarak, günlük zaman ölçeğinde FVG’nin 21 Eylül’de 0,43 dolardan bir mumda zirve yaptığı gözlemlenebilir.

Bitcoin fiyatının 17.600 doları geçmesini ve bu seviyenin üzerinde toparlanmayı beklemek, fiyatlar iyi piyasa koşulları varsayıldığında günlük talep bölgesinin üzerine çıkarsa XRP, Bitcoin ve altcoinler için aşırı derecede düşüş senaryosu yaratır.

Bu durumda, günlük talep bölgesinden başlayan bir toparlanmanın %38’e veya kabaca 0,60 dolara kadar önemli bir dirençle karşılaşması bekleniyor. Fiyatlar, 0,60 dolar seviyesini tersine çevirmeyi başardıktan sonra doğrudan 0,9145 dolar olan eşit yüksekliğine yükselebilir.

Önümüzdeki günlerde XRP fiyatının %100 artması ise olasılıklar dahilinde. %74’lük değişimin, endeks fiyatının yaklaşık 128 gün konsolide edilmesinden sonra meydana geldiği düşünülürse, bunun hemen gerçekleşmeyebilir. Fiyatların erken yükselmesine neden olmak için katalizörlere ihtiyaç duyulduğunu da hatırlatmak isteriz.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın