Rapor: Bitcoin’in Fiyatı Artmaya Devam Edecek

Lider kripto para birimi Bitcoin, son 24 saatlik verisine göre yüzde iki oranında artış yaşadı ve 10,800 dolar üzerinden işlem görüyor. Bitcoin’in yükselişinin ne kadar olacağı pek bilinmese de, bu konu hakkında Delphi Digital’den bir yorum geldi.

Bitcoin ile ilgili rapor yayınlayan Delphi, Bitcoin ve Facebook’un geliştirdiği kripto para projesi Libra’nın ABD Senatosu’nda konuşulmasını değerlendirdi. Rapor’da Senato’da konuşulan ifadeler olumsuz olsa da, bu durumun hiç bir şekilde tepkiye neden olmamasının daha iyi bir durum olduğunu dile getirdi.

Ayrıca raporda, Bitcoin’in 14 bin dolar bandını yakaladığı ardından biraz kayıp yaşadığını fakat Bitcoin’in yaralarını çabuk sardığı belirtildi.

Delphi Digital, Bitcoin’in daha da yükselmek için hazırlandığını belirtirken, şunu da belirttiler:

“En başta, FED olmak üzere merkez bankaları faiz indirimlerine gidiyor. Bu durum piyasalar  genişleyeceğini delalet. Bununla birlikte Bitcoin son zamanlarda daha fazla konuşulur hale geldi. Bunları göze alırsak Bitcoin’in önümüzdeki süreçlerde artmaya devam edeceğini dile getirmek pek de yanlış olmaz. Zaman içerisinde Bitcoin’in artış boyutlarını göreceğiz.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.